Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés: Römer vagy Besafe?...

Gyerekülés: Römer vagy Besafe? (9-18kg)

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy mennyire kényelmes, dönthető, nyáron melyikbe nem izzad bele?

Melyik szélesebb? (Télen kabátban is férjen bele)


Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat! :)


2011. márc. 20. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szia! nekünk besafe van szuper és tágas jó dönthető és nem beleizzadós, barátnőmnek römer van én is láttam már nem szeretik szűk és vennie kellett hozzá nyári huzatot mert beleizzadós
2011. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem ezek kozul egyik sincs, maxi cosi tobi-t vettunk. Es direkt vettem ra huzatot, mert igy vedem az ulest, ha nem hasznaljuk mar eladhatom. Rendkivul praktikus pontosan amiatt, hogy nem kell mindig a vallpantokat allitgatni, mindegy hogy telikabat vagy nyari triko van a gyermeken.

[link]

Latod a vallpantokat? felugranak maguktol, ezert nem kerul sokszor a gyerek ala, mikor beleteszed. Nagyon meg vagyok vele elegedve.

2011. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja es dontheto a hattamla.
2011. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

[link]

Mi kulfoldon elunk de kikerestem neked, itt is lehet kapni. Nagyon tudom ajanlani. A vallpant magassagat is lehet allitani.

2011. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy Besafe, ez nagyon jó, ez az állandó, a nagyiéknál Rőmer, ha velük van, abban ül. A Besafe jobb (szerintem), de a Rőmer huzata is pamut, nyáron is sokat ült benne, nem izzadt bele.
2011. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Besafe. Amúgy én is a Maxi Cosi Tobira, vagy mostmár az új Pearl-re szavazok.
2011. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekünk BeSafe van, én szeretem, szerintem az anyaga is jó. A biztonsági övet meg ki lehet oldalra tenni, mert mágneses, így nem kerül a gyerek alá.
2011. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
BeSafe!!!!!
2011. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Besafe
2011. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!!!! Meggyőztetek. :)

Römer kilőve, a BeSafe Izi Comfort X3 -at néztük (még csak a neten). Ez jó választás?

2011. márc. 22. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!