Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besafe vagy Römer King Plus...

Besafe vagy Römer King Plus gyerekülés? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A Besafe az menetiránnyal ellentétesen vagy megeggyezően köthető be?

Én a Römert.

2010. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Römer van. A kicsinek is (8-18-ig), amit már a nagy is használt, és a nagynak is Römer van, a következő méret, ami 36kg-ig jó. Mi szeretjük. Elég drága. Az elsőt kuponakcióval vettük a Brendonban, a másikat Németországból rendeltem,így sokkal olcsóbb volt.
2010. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Römer-t vettünk. Nem bántam meg,sőt maradunk ennél a márkánál a következő ülésnél is és a kistesóé is ilyen lesz.

Kikában vettük mikor olyan akció volt, hogy minden ülésre -10% kedvezmény + az volt a hab a tortán, hogy mivel az utolsó darab volt 64 ezer helyett 36 ezerért hoztuk el. Ja és ebből még lejött a 10%.

ááááááááááá a kiváncsiság kedvéért megnéztem neked és pont most is van ilyen akcióóóóóóó!!!!


[link]

remélem segitettem

2010. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Besafe van, mi meg vagyunk vele elégedve. Nekünk a Römer drága lett volna.
2010. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ! A harmadik válaszolónak ezer köszönet, nem is tudtam hogy a KIKA-ban akciós a Römer. Ma megyünk és meg is vesszük.
2010. márc. 31. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Ha tudok segítek ,pláne hogy tudom nem olcsó egy gyerekülés.
2010. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!