Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja átaludni az éjszakát?

Mikor fogja átaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés
Nekem 5 hónapos a kislányom, de még alig volt pár éjszaka amit átaludt, igaz csak egyszer szokott felkelni, de nem alszik vissza egyből, meg nem is alszik csak reggel 6-ig. Nappal is szokott aludni, de akkor csak 1-2 órát, úgyhogy sose tudom kialudni magam. Nálatok hogy van, ti bírjátok a kiképzést?
2009. júl. 31. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Babóm 3,5 hónapos, de már kb. 1,5 hónapos kora óta alszik éjjel. Napközben is szundizik 1-2x.
2009. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányom 18 hónapos,de eddíg 1 éjjelt aludt át.Minden éjjel felébred 2x 3x.

azt nem lehet megmondani,hogy mikor fogja a´taludni az éjjelt.Pedig a lánym napi 1,5 órát alszik délben.

2009. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, te hogy bírod, mert én állandóan fáradt vagyok.
2009. júl. 31. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is gondom volt vele, de akkor a doktornő azt mondta, hogy próbáljam ki, hogy amikor éjszaka nyöszörög, ne vegyem ki (mert rendszerint ilyenkor kivettem megetettem majd visszatéve aludt tovább)

várjak egy kicsit, hátha visszaalszik, ha nem, akkor csak simogassam a hasát és altassam úgy vissza - ha egyik se működik, csak akkor vegyem ki etetni

4-5 ilyen éjszaka után már nem ébredt föl, 3,5 hós korától átalussza az éjszakákat

nagyon ritkán felébred, ha meleg van és szomjas lesz, de vizet adok neki és alszik tovább

2009. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kislányom sajna nem jó alvó! Vannak jobb és rosszabb éjszakáink! Sikerült dönteni a kérdésbe legyen-e kistesó NEM!! Egyszer nőljön fel ez a gyermek! Aludjon!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

2.vagyok.

Már beleszoktam,hogy ilyenek az éjszakáink.Most úton van a kistesó,remélem nála jobb lessz a helyzet,és mire megérkezik a tesó,Rebeka is jobban fog aludni.Kicsit fáradt vagyok,de megszokható.

Mikor abba hagytuk az éjjeli szopit 14 hónaposan,azt hittem,hogy aludni fog.Hát te´vedtem.....Meg a dokink is....Anyu azt mondta,én is ilyen voltam.Egyszer csak átalussza az éjjeleket.Kitartás.

2009. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom 15 hónapos, kb három hétig átaludta az éjszakákat 2 hónaposan, azóta elvétve egyet-egyet. Min. 2X kelünk, de hogy miért nem tudom. Mondjuk szerencse, hogy gyorsan visszaalszik. Napközben is csak egyszer alszik, egész nap megy, mint egy mérgezett egér, szóval az sem lehet, hogy nem fárad el. Éjjel még inni sem hajlandó, nemhogy enni, úgyhogy passz. De már jó lenne, ha végre nyugalom lenne,mert lassan mi is tervezzük a tesót.

Én már megszoktam az éjjeli keléseket, a múltkor nagymamánál volt két éjjel a lány és én akkor is felébredtem kétszer. :((

Kitartás, hátha a babádat a fogai bántják, és ha kibújnak, hátha jobb alvó lesz.

2009. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!