Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kislányomat mikor a...

9 hetes kislányomat mikor a pelenkázóra fektetem megfeszíti a testét és úgy csinál mintha fel akarná emelni a fejecskéjét. Nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
Eddig ha kibontottam önfeledten kalimpált a lábaival.Most meg inkább sírdogál és próbálkozik.Miértv van ez?
2009. júl. 31. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Próbálkozik és ez jó. Azért sirdogál, mert elég nehéz a fejecskéjük és nem is sikerül azt csinálnia, amit akar. Ettől szomorú lesz na meg hát, elfárad. De ne aggódj! Tedd minél többet hasra, szépen erősödik majd az emelgetéstől. Aztán rájön, hogy mennyivel érdekesebb a világ úgy, mintha mindig hason van és csak a plafont látja...
2009. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi, vagyis mintha mindig háton van...elírtam
2009. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ő sem szeret feküdni...rájött, hogy így nem tud nézelődni. Nekem a lányom 4 hónapos, olyan körül kezdte ezt mint a te babád. Majd ha rájön hogyan kell forogni, akkor meg azt csinálja állandóan :)
2009. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arik vagytok kedves válaszolók,köszönöm..
2009. júl. 31. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!