Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszek még a régi? Meddig...

Leszek még a régi? Meddig marad ez igy?

Figyelt kérdés
Amióta terhes voltam, és most szoptatok, egyszerűen nem működik az agyam! A múltkor kb 1 óra alatt raktam ki egy normál sudokut! Szörnyű! Mindent felirok, el ne felejtsem. Eddig mindig a gyorsaságommal, pontosságommal, szellemi munkával kerestem pénzt, nagyn szokatlan ez most nekem. Meddig marad ez meg? Másnak is használhatatlan az agya szoptatás alatt?
2009. júl. 30. 22:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hehe, de legalább lehet gyűjteni a vicces sztorikat :D
2009. júl. 31. 08:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem már jobb kicsit a dolog, mióta nem szoptatok (talán a hormonok ürülnek kifelé). Meg talán vitaminhiány. Amióta minden nap iszok egy multivitaminos plusszt, azóta jobb, meg persze szedek vastablettát.
2009. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Látom, nem vagyok egyedül... :) A reggeli tejeskávéhoz a tej helyett a babavizet vettem elő, nem egyszer... :) A szennyest a szemetesbe én is eljátszottam néhányszor és sokszor van, hogy elindulok hogy valamit elintézzek vagy csináljak a lakásban, de mire kilépek a szobából, elfelejtem miért indultam :D :)
2009. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel, nekem azóta már egy kicsit jobb a helyzet, de még mindig kiesnek dolgok teljesen, és visszakérdezek, miért, mondtad?... :)
2009. szept. 23. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!