Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszek még a régi? Meddig...

Leszek még a régi? Meddig marad ez igy?

Figyelt kérdés
Amióta terhes voltam, és most szoptatok, egyszerűen nem működik az agyam! A múltkor kb 1 óra alatt raktam ki egy normál sudokut! Szörnyű! Mindent felirok, el ne felejtsem. Eddig mindig a gyorsaságommal, pontosságommal, szellemi munkával kerestem pénzt, nagyn szokatlan ez most nekem. Meddig marad ez meg? Másnak is használhatatlan az agya szoptatás alatt?
2009. júl. 30. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Tornáztasd az agyad. Pl a sudokuval. VAgy akármi más agytornával. Szerintem visszatérsz a régi formádhoz.
2009. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos azt kell mondjam, semmi köze a szoptatáshoz. Már nincs tejem, nem szoptattok, de olyan az agyam, mint a szita! Beraktama hüvelykúpot a hűtőbe, mivel ott kell tárolni. Erre a kövi este meg mindent, de mindent felkutattam és már majdnem hülyét kaptam, hogy ennyire nem lehet idióta, mikor megvilágosodtam. Eszembe jutott. Kb egy órán át kerestem!!!

És ez csak egy a sokból. Szóval én is csk remélem, hogy majd helyre ön a dolog. :D

Kitartás! Addig marad a cetli! :)

2009. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok en is pont igy vagyok egyszeruen nem ismerek magamra van hogy meg a mosogato szivacsot is keresem,hat geyszeruen nem ertem mi tortenhetett velunk remeljuk vissza valtozunk eredeti mi voltunka!!!! 10 hos a kislanyom . minden jot es sok turelmet.
2009. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolso vagyok en sem szoptatok mar.
2009. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most más a fontos, más gondolataink vannak, mint mikor dolgoztunk. Én pl.: néha nagyon nehezen találom a szavakat, van, hogy a gyerekeim mondjuk kérdezik, hogy hol van ez és ez, tudom, hogy hol van, de mire elmondom, letelik fél perc...Néha beszélgetés közben is lefagyok, és keresgélem a szavakat. Igen, sokat kell olvasni, más emberekkel beszélgetni, akár telefonon, de legjobb, ha minél többet személyesen!
2009. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen le vagyok lassulva, néha a legegyszerűbb szavakon is elgondolkodom, és feledékeny lettem.

Délután nosztalgiáztunk a családdal, és valamit nagyon gyorsan szerettem volna elmondani."Sosem felejtem el..........mit is???" :)) A napokban elkezdtem rejtvényt fejteni,hátha segít.

2009. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát nem mondom, hogy megnyugtattatok, de legalább nem vagyunk egyedül :D Minden jót mindnyájatoknak :)
2009. júl. 31. 06:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

jaja sajnos elbutulunk ... :)

én olvasok, keresztrejtvényt fejtek, és römizek...

ennyire futja az időből :)

2009. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik nap a pénztárcámat betettem a hűtőbe. Egész nap ideges voltam, hogy elhagytam. Aztán mikor a párom hazajött és benyúlt a hűtőbe, majd összeesett a röhögéstől.
2009. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én beöntöttem a szemetesbe a szennyest, a szemetet meg a szennyestartóba.. Egyszer csak visszatér az eszünk:)
2009. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!