Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hos a fiam és még nincs...

14 hos a fiam és még nincs foga, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Dokihoz vitted már? Nem tudom, miért lehet ez, de érzésem szerint nem normális dolog. Kislányomnak 14 hónaposan már vagy 8 foga is volt, ha jól emlékszem.
2009. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vidd el a gyerekorvoshoz először és majd ő megmondja, hogy mit hogy tovább, mert szerintem se olyan jó, hogy 1 sincs még neki. Vagy ilyen lassan nőne? Nem fáj neki a szája? Nem nyáladzik, vagy rágcsál?

Az én lányomnak ilyenkor már 12 foga volt.

2009. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A lányomnak 12 hónaposan jött ki az első foga.Utána a 14. hónapig semmi.Most lesz 15 hónapos és bár számomra is meglepő volt,de 1 hét alatt kibújt neki még 5 foga. Szerintem ne aggódj túlzottan,nekem azt mondta a doki,hogy ki fognak bújni,de azért rákérdezhetsz.
2009. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!