Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig adtok vagy...

Mennyi idős korig adtok vagy adtatok tápszert babátoknak? És mikor?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
reggel és este. 14 hónapos, még jó ideig babatejet/tápszert fog inni
2009. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a bolti tejet nem is kóstoltattad meg a picivel?
2009. júl. 30. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
nem. saját meglátásom miatt sem, amiben a gyerekorvos maximálisan megerősített. szóval ki van zárva még jó ideig.
2009. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy évesen kóstoltattam a bolti tejet,max tejbegríznek eszi meg,de amúgy nem issza,de a babatejet estére még megissza,így az marad.Meddig nem tudom egyelőre adom,most múlt egy éves 1 hete.
2009. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Babám 8 hónapos lesz,és a gyümölcsöt tejjel szoktam összekeverni néha persze felforralva,és kb fél dl-t,imádja.Hetente 1x adok Neki feles tejet,és nem lett tőle kiütéses.Tápszert napi 1x kap,szerintem 1 éves koráig adom neki,de majd úgyis jelez,hogy elég-e vagy sem.Tele van vitaminnal :) Egyébként a tej adása babát válogatja,mert vannak érzékenyek,és van erős babák.Kisfiam nagyon erős,5 hónapig csak szopott,persze most is,de már kevés a tejem,így pótolom tejjel,tápszerrel.Majd' kicsattan az egészségtől! :)
2009. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az én kislányom még csak 4 hónapos de majd 6-7 hónaposan váltanunk kell 2es tápszerre. 1 éves koráig én is adni fogom neki a tápszert. Itt nálunk a védőnők már 8 hónapos korban a feles tejet tanácsolják hogy adják az anyukák.
2009. júl. 30. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. azért ezek a védőnők is érdekesek. annyi cikk jelent meg mostanában arról, h tejet na adjunk lehetőleg pár évig, erre ők még mindig javasolják. hát ki tudja mi lenne a jó. régebben egyértelműek voltak a dolgok, most minden teljesen káoasz. persze, én nem fogok adni a fiamnak, de van, aki már 6 hósan adja. hát elítélni senkit nem lehet ezért. ahány doki, annyiféle tanács.
2009. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom sajnos tápszeres de: 8 és fél honapos most, és már nem kell neki a tápszer hiába csinálom meg neki ki öntögetem a lefolyóba tejpépeket adok neki helyette. A doktornénink tud rola azt mondta hogy nem gond ha adok még neki turokrémet is helyette. Azért egy zacsi tápi még van itthon a biztonság kedvéért. A tejet még nem mertem kipróbálni neki.
2009. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!