Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescós pelenkát használtok?...

Tescós pelenkát használtok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 10:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Inkább veszek DM-est, vagy Rossmannost.
2009. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekünk abszolút bejött a lila! Tescos.Amikor még a lányom kisebb(most 9 hónapos) volt akkor az éjszakát pisiügyileg ne bírta(Huggiest használtunk)de nappalra tuti volt.Amúgy nekünk a kaki mindegyik márkából kifolyt az elején(anyatejes volt a lányom) ,teljesen mindegy volt,hogy Libero,Tesco lila,Pampers(ez volt a legrosszabb meg Dm-es,mert nem gumis hátul a dereka)Happy,Huggies.

Akkor szünt meg a probléma amikor elkeztünk hozzátáplálni.

2009. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia. Mi napközben lila tescos pelust használunk 4-4+ méretben, nekünk nagyon bevált, ha véletlenül kifolyik a pisi, utólag mindig kiderül, hogy én voltam a ludas.... :) Éjjelre jobb minőségű Sleep&Play-t (Pampers) használunk, bár szerintem a Tesco is kibírná az éjszakát. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam már én is a Tescos pelenkát(lila). Szerintem egész jó. A Dmes pelus kívül egy fokkal műanyagosabb szerintem. Nappalra valami olcsóbb pelust használunk (Tesco, Dm). Éjszakára, meg ha megyünk valahova akkor Huggies vagy Libero pelenkát adok a kislányomra.
2009. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó pelus a tescos! Éjszakára Liberot használunk! Igazából ha nincs akcióba a Lila Tescos pelus nem éri meg megvenni!!
2009. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

azért érdekesek itt egyesek. mert nekünk nem jött be, rögtön le kell pontozni? NEM JÖTT BE, ÉS HA KELL 100SZOR LEÍROM, H NEKÜNK NEM JÖTT BE!!!!!!

és akkor mi van? ettől a lepontozóknak rossz napjuk lesz, h nekem más a véleményem? én sem pontozom le azokat, akik haszánálják, mert talán már kinőttünk az ovis korból. bár lehet, h van itt olyan gyermeket nevelő, aki nem.

2009. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
Igen valamelyik nap abba szartam nagyon kellemes volt.
2009. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, és nekünk ez vált be a legjobban! Tökéletes, sőt nálunk éjszaka többet bír mint a pampers v a libero. Annyi a különbség, h jóval olcsóbb! csak arra figyelj, h ne a tesco megszokott fehér-kék termékeket vedd, hanem a színeseket pl. zöld.
2010. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!