Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescós pelenkát használtok?...

Tescós pelenkát használtok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nincs babám, tehát pelenkát sem használok, a Tescós cuccokról az a véleményem, olyan sz*rok, amilyen olcsók.
2009. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi használjuk a lila Tesco-s pelenkát, nagyon meg vagyok vele elégedve, a Liberohoz tudnám hasonlítani, csak árban a Tescos sokkal kedvezőbb.
2009. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt használok,mivel nincs pénzem a drága márkákra!És jó!Ugyanazt tudja mint a "Libero és társai".Azért mert Tescós,nem biztos hogy rossz,bár egy két dologgal jártam már így,de míg nem próbálod ne ítélj.
2009. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jó Tescos dolgok;pl.babaruhák!Én használtam Tescos pelenkát,szerintem nagyon rossz,nálunk minden kifolyt belőle,a gyereket naponta 2szer 3szor öltöztettem:(!Nálunk a Dm-es pelus vált be.
2009. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Én sok Tesco-s termékben kellemesen csalódtam. Van amiből csak tescosat veszek és nem azért mert ne engedhetném meg a jobbat. A pelenkája is teljesen jó határozottan állítom!!Viszont az tény, hogy a popsi törlője büdös. A lila legalábbis.
2009. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtam a Tescos pelust, de nem nagyon szeretem. Két dolog miatt. Nem olyan rugalmas. Jó valamennyire az a dereka, de nekünk nem az igazi. A másik ok, pedig, hogy a pelusban lévő betét egy idő után teljesen összegyűrődik. Én használtam Pamperset is, de azt se szerettem. Én a Liberót és a DM-es pelust használom. A Liberó ugyan drágább mint a Tescos, de kevesebbszer kell cserélni. (kivéve ha kaka van) Szóval lehet hogy ugyan ott vagy árban a Liberoval és a Tescossal.
2009. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval az utolsó mondat így hangzik: ugyan ott vagy a Liberóval mint a Tescossal. (havi szinten számolva)
2009. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
szerintem szar. sokazor olvastam itt, h jó, hát vettünk 1et. mit ne mondjak, orrán száján folyt, a tépőzár nem ragadt, a pekenkát mintha nem babákra szabták volna. szóval nekünk kritikán aluli volt sajna. a dmes tényleg jó, mi huggiest használunk.
2009. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Tescós pelussal nem jártam túl jól. Kaptam ajándékba, így kipróbáltuk. Pelus csere után, etetés közben kakilt, és egy jó része az ölembe fojt. Azóta inkább nem használom. De ez nem jelenti azt, hogy nektek sem válna be. Egy próbát megér. Viszont, a sensitiv popsitörlővel, teljesen meg vagyok elégedve.
2009. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekünk csak ez jött eddig be (lila 3-as), próbáltunk Liberót, 3 féle Pamperst, DM-eset, Huggiest. Ez az egyetlen, amiből nem folyik ki minden áldott alkalommal a kaki.
2009. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!