Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok pierre cardin ps...

Használtok pierre cardin ps 647 babakocsit? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem pont ez a típusú Pierre Cardin kocsim van, de azért adok pár tippet, hogy mire figyelj a vásárlásnál a Pierre Cardin kocsiknál:

- ha megfordítod a tolókart és a baba feléd néz, tudsz-e normálisan lépni? (a miénknél ilyenkor totyogni lehet csak! NAGYON KÉNYELMETLEN ÍGY TOLNI!!!)

- ha az ülés fekvőhelyzetben van, akkor is tudsz-e lentre pakolni? (mert a miénkbe ilyenkor nagyon pici hely van pakolni és amikor a kislányom aludt néha bizony nem tudtam a táskámat betenni oda!)


De egyébként jók a Pierre Cardin babakocsink. A miénk a 694-es típús és már 15 hónapja "bírja a strapát"... Csupán a fenti dolgok miatt vagyok egy kicsit elégedetlen vele...


Remélem segítettem :-)


15 hós baba anyukája

2009. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi még nem használjuk, mert még csak a 36 hétben vagyunk, de már várom, hogy használhassam. Hétfőn vettük azóta raliztatom a lakásban a plüss állatokat. Világoskéket választottunk. Nagyon sok helyről hallottam, biztos írják, majd itt is, hogy ezért meg ezért nem jó. Nekünk nagyon tetszett és szerintem jó is.
2009. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz az én kisfiam már 18hónapos és kb.1éve vettünk p.k sport babakocsit,nem tudom láttad már olyan aminek mint egy csáp a tolókarja!a típus száma nem jut eszembe!

Szóval rettenesen rosszul döntöttünk a férjemmel!Nagyon elégedetlen vagyok vele!Az ülörésze nem kemény hanem cak a szivacs,megereszkedett és szétszakadt!az elsö 4kereke ami bolygó kerék állandóan olajozásra szorul mert mindig nyikorog!Sokszor irányíthatatlan!Szóval ha tehetném vennék másikat és ezt a kukába hajítanám!De bízom benne a kisfiam hamarosan babakocsi nélkül is meglesz!:-)

2009. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát sajnos én is tudom milyen amikor rossz kocsit választasz.......
2009. júl. 18. 06:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!