Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harap a babám! Mit csináljak?

Harap a babám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja van már két foga, most 6 hónapos, de eddig még nem harapott meg, még véletlenül sem. Egy-két napja viszont van úgy, hogy mintha elgondolkodna, és hamm, jól beleharap a cicibe. Én felkiáltok, határozottan mondom, hogy nem szabad, félre néz, majd jókat kuncog. Többet nem akarok kihozni belőle, nehogy azt gondolja, hogy ő most csinált valamit, aminek látja a következményét is, és nekem pedig tetszik. De akkor hogyan szoktassam le róla? Irtóra tud fájni!
2009. júl. 29. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olvasd el.

[link]

2009. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh, az semmi!! Lesz majd, amikor a válladba harap és az jól belilul. Piszkul tud ám fájni:))))

Kitartás! Leszokik róla!

A lányom 16 hónapos, 2 hónapos korában 2 foga volt, most 16 van neki és kb. 1 hónapja már nem harapdál.

2009. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó kilátások!!! Még 10 hónap, hipp-hopp eltelik, és már nem is harapdál:-)))))))

A cikket elolvastam, igen, éreztem, hogy akkora hűhót nem szabad csapni körülötte, próbálom akkor könnyek között, összeszorított fogakkal kivenni a szájából az éppen harapott testrészemet (igazad volt, mert reggel már a bokámat támadta:-), és szépen mondom neki, hogy nem szabad! 10 hónap alatt csak sikerül nekünk is:-)))))

Köszönöm a válaszokat

2009. júl. 30. 08:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Vártam pár napot, míg leírom, hogy abbahagyta. Szerencsére inkább a nap közbeni etetéseknél, kanalas evés utáni iszogatásoknál voltak a harik, és akkor, mikor ráharapott, kivettem a szájából, mondtam, hogy nem szabad, mert fáj, majd szépen elpakoltam a cicit. (éhen nem maradt!). Ez kb 2x ismétlődött meg, és azóta nem csinálja! Köszönöm a tippeket!
2009. aug. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!