Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet egy babát hasra...

Mikor lehet egy babát hasra fektetni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal, ha tetszik neki.
2008. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki előnyben részesíti a hason fekvést, de sokan aggódnak, mert így gyakoribb a bölcsőhalál. Nos, nekünk nem volt légzésfigyelőnk, így nem kockáztattam. Szerintem akkor fekhet hason, ha már tud forogni mindkét irányba, így ő maga felveszi a neki kényelmes testhelyzetet alvásnál. De ha nem alszik, akkor bármikor nyugodtan, már az első naptól.
2008. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Az én kicsim 1 hetes kora óta úgy alszik, így biztos nem fullad meg, büfizik még. Hanyatt nem is tud aludni.
2008. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Igen nekünk van légzésfigyelőnk, azért merem hasra tenni.
2008. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha a mellkasomon hasra teszem emeli a fejét,tolja ki magát. 4 hetes lesz szombaton.Nem korai még?Egyébként oldalt alszik,és azt nagyon szereti.
2008. máj. 14. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudják a babák, mi a jó nekik. :-) Ha szeret oldalt aludni, hagyd neki, támaszd ki párnával, hogy ne dőljön el. Ha meg már ilyen kis erős, hogy kinyomja magát hason, örülj neki!:-)
2008. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Napközben is teheted hasra, minél előbb, annál jobban erősödik majd a nyaka, háta. Ha később kezded, már tiltakozni fog ellene :)

Alváshoz az enyémek hason feküdtek, csak így bírtak aludni kezdettől.

2008. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 5 hetes és pár napja csak igy alszik, mert szegény hasfájós és igy fel tudja húzni a lábait. (nincs légzés figyelőnk)
2008. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hasra fektetés már az elején el kell kezdeni. Csak naponta egy kicsit, hogy erősödjön a nyaka. Mi nem szeretünk hason feküdni így egyenlőre csak addig fekszik így amíg nem szól, hogy elég.
2008. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!