Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad lábbal az...

Miért nem szabad lábbal az ajtó felé fektetni a babát? (A Feng Shui szerint)

Figyelt kérdés
Nagyon rossz alvó a kislányom és gondolkodom a szobája átrendezésén, bár túl sok hely nincs rá. Eddig nem nagyon hittem az ilyesmiben, de most már bármit kipróbálnék, hogy jobban aludjon.
2010. okt. 13. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én mindig is hittem benne:)

Itt megtalálsz néhány ötletet, hogyan változtass:

[link]

2010. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keresd meg a rossz alvás okát: nem lakik jól este, melege van stb! Ez többet ér.

Ha viszont hiszel ebben a babonában,mielőtt átrendezed a szobát,talán forditsd meg a fejealját a másik irányba.

Ha így jobban alszik,akkor van értelme a pakolásnak!

2010. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom csak úgy alszik, mert látni akarja, ha bemegyünk a szobájába. Ennyit a feng shuiról.
2010. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg, nem erre a válaszra számítottál, nem szívesen írom le, de az én Feng Shui könyvemben is az áll, hogy nem szabad az ágy lábának az ajtó felé néznie, azaz amikor háton fekszel ne az ajtót lásd, ne legyen pontosan szemben az ajtóval (oldalt lehet). Ez nem csak babákra vonatkozik. Oka: a ravatalozóhoz hasonlítják, ahol pontosan így áll a koporsó...

Nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban, de vannak apróságok amiket spontánul is meg- ill. nem teszek meg.

2010. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És amelyik szobának két ajtaja van? Két egymás melletti falon??

Mivel nem mi építettük a lakást, lehetőségem sincs a fengshuira, pedig hinnék benne, de csak akkor, ha tényleg az egész lakásra kiterjedhetne. Így én csak azt néztem, hogy ne a szomszéd vizesblokkja mellett legyen közvetlenül az ágya. (a szomszéd fürdőjével és a félszobájával szomszédos a szobafalunk)

2010. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nálunk sem igazán tudom hogyan kivitelezhető. A gyerekszoba 12 nm. Köszi a válaszokat!
2010. okt. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!