Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etetitek mondjuk pl.6...

Hogy etetitek mondjuk pl.6 hónapos babátokat? Bővebben.

Figyelt kérdés

Az a nagy problémánk, hogy kinézi a szánkból a kajcsit, szóval azt enné amit mi eszünk, (néha hiszti is van)

még egy joghurtot sem tudok nyugodtan megenni. Azt amit ő ehetne, az persze nem kell.

Gondolom a mi ételünkből még nem ehet, vagy ti adtatok egy-egy falatot?


2009. júl. 29. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Az én picim nemrég múlt 5 hónapos és persze ha mi eszünk annyira néz hogy az már zavaró, de én mindig adok neki egy -egy kiskanál hegyel abból amit eszünk(nem mindenből)pl. szalonnából, lecsóbol meg ilyenekből nem , de ha kiflit vajas pogit, joghurtot eszem azt mindig megkóstoltatom vele. Egy pici falattól még nem lesz baja.
2009. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Én is szoktam neki adni egy nyalintást, de csak olyanból, ami nem lehet káros( zsír, só, fűszerek, mogyoró, méz).
2009. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

A lányom jövő héten lesz 5 hónapos és már nem lehet előtte enni, szegénykém annyira nézi mit eszünk, majd kiesik a szeme.

Mivel csak anyatejes, nem akarok adni neki mást, bár a őszibarackot már többször megnyalta, szívta és amikor főtt krumplit etttünk, abból is kellet neki adni.

2009. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is majd kinézi a számból a kaját, de nem jutott eszembe, hogy adjak is neki belőle. Érdekes amiket írtok, hogy kiflit meg ilyeneket adtok neki? Hát nem tom. Sztem inkább ne egyél előtte, minthogy marhapörit adj neki, mert kinézi a szádból.:-D
2009. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!