Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tej bevezetésénél hány százalé...

Tej bevezetésénél hány százalékos tejet kell majd higítva adni a babának?

Figyelt kérdés
Mert nem mindegy, gondolom, hogy 1,5-öst, vagy 2,8-ast higítunk fel. Ki hogy csinálta? Nálunk csak télen lesz aktuális (akkor lesz egy éves) de már most napok óta ezen gondolkodom.
2009. júl. 28. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt írják, hogy 2 éves kora előtt ne adjunk csökkentettt zsírtartalmú tejet. Vagyis a 2,8-as marad.

2009. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg aztán valami tápanyag sem árt annak a gyerkőcnek,talán még 3,6ost is hígíthatsz neki,persze először inkább a 2,8ast.

Aki tejérzékeny az a laktózra érzékeny,nem a tejzsírra.

2009. júl. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rendes házitejet higitottam.
2009. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves múlt pár héttel,1-2 hónappal a fiam,mikor megkérdeztem a védőnőtől,hogy adhatok-e neki tejet.Azt mondta igen,de először krémtúrót,sajtot,ilyesmiket.nem mondtam neki,de azokon már túl voltunk,és akkor ő mondta,hogy ezek után 1,5-ös tejet lehet hígítás nélkül adni.Pár hónap múlva már a 2,8-as tejet is simán adtam neki.Semmi baja nem volt.
2009. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lányok, mindenkinek nagyon köszi! :)) Hasznos volt minden válasz! :)
2009. júl. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!