Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nem mászik...

7 hónapos babám nem mászik még normális ez?

Figyelt kérdés
mindenki mondja hogy már másznia kellene!egyedül felül ha megtudd kapaszkodni valamiben!felálni feláll a kiságyban teljesen egyedül!mászni csak hátrafelé megy mert elindul elöre és mindig hasra bukik?jogosan aggodom vagy nincs semmi gond a fejlödésében?köszi
2009. júl. 28. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Nagyon nincs lekésve!!!! Az én fiam 10hósa kezdett el mászni! nyugi :)
2009. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Ne siettesd, az én lányom először járt, aztán kezdett mászni is. kb. 10-11 hós volt.

Nincs lemaradva

2009. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, az enyém 7,5 hónapos, ugyanazokat csinálja mint a Tiéd, de előre mászni még nem tud! :)
2009. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az átlag bab 8-10 hósan kezd el mászni, bőven ráértek!
2009. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más-más sorrendben mozog.Akkor kellene izgulnod,ha nem mozogna egyáltalán.Más gyerek ilyen idős korban nem tud esetleg felállni,de mászni nagyon.És annak sincs semmi baja,mint ahogy a tiédnek sem.Majd mászik,ha neki úgy tetszik,de az is lehet,hogy ki is hagyja.
2009. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen megnyugtattatok!csak a kisfiam keresztanya mondogatja mindig hogy már másznia kéne,ezért idegesitett ez a kérdés.
2009. júl. 28. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

:) semmmi baj ne aggodj!

az enyém mondjuk 7 és fél honapos de már 6 honapos kora ota áll, és 5 honapos kora ota mászik!

:) eléggé korán kezdett nekem mindent! :)))


üdv!

2009. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ja! meg persze ülni is tud, azt lehagytam ! :) 5 és fél hos volt mikor felült magátol!

utolso voltam

2009. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Kisfiam is 7 hónapos (lesz 1 hét múlva) és tyúúú,a te babádhoz képest meg ő van lemaradva!Állni?ÓÓÓ,szerintem attól még nagyon messze van,így nehéz is elképzelnem,hogy milyen lesz,ha álldogál majd.

Most már pörög-forog a hasáról,hátáról és hason fekve nyomogatja fel a popsiját,közben egyet-egyet tolat hátrafelé.Tehát hozzátok képest én is aggódhatnék.De nem teszem,nem hasonlítgatok mert minden apróságnak megvan a maga fejlődési ritmusa,ez így jó!Ne aggódj,ahány baba,annyi szokás.:D

Egyébként fantasztikus látni,hogy mennyi újdonságra képesek,nagyon várom már az elkövetkezendő éveket,hónapokat!

2009. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!