Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Műkörmös kézzel nehezebb...

Műkörmös kézzel nehezebb ellátni a babát? Nem sértem meg a bőrét?

Figyelt kérdés
Most lett műkörmöm először, és még olyan furcsa nekem (ma rakták fel, épített zselé). Fogok tudni így pelenkázni, fürdetni?
2008. máj. 14. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fogsz tudni, csak a szemére vigyázz, meg arra hogy ne legyen éles a körmöd. a zselék már jo vastagok talán nem okoz bajt. Én azért nem tenném fel, de ha te jobban érzed magad ettől. Majd lehet a védőnő beszól, akkor vedd le, mert piszkálni fog.
2008. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem rakatok már, mert a baba rágcsizza, szopizza az ujjam és a köröm alatt sajna mindig van piszok!!Viszont hiányzik a nagy köröm, mert mindig azzal fogtam, most sutának érzem magam nélküle, de meg lehet szokni a kicsi az első.Fogod tudni fürdetni és pelusozni szerintem.
2008. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem inkább ne kockáztass!

Nekem csak ha egy kicsit hosszabb a körmöm, tuti, hogy megcsikarom a kisfiam! Aztán meg sajnálom szegényt,és szörnyű bűntudatom van. Pedig nagyon vigyázok, de egy baba folyton izeg-mozog, és nem mindig úgy, ahogy te akarod és már kész is a baj.

Kérlek fontold meg...!

2008. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A zselés köröm mindig vastagabb, mint a saját, ha nem így lenne, akkor a műkörmösöd potyázik, mert min. 3 rétegben kell felvinnie. Nekem is volt már olyan műkörmösöm, aki vékonyan csinálja, de én rászóltam, hogy vastagon kérem és egészen rövidre reszeltettem. A végein van fehér csillámporral díszítve. Dekoratív, diszkrét, amiért nem szólhatnak szülésnél sem, és a pici gondozásában sem fog akadályozni.

34 hetes mami

2008. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem mindig hosszú körmöm volt, saját és a műköröm is. Most valamivel rövidebb, de nekem semmi gondot nem okoz. Én a hosszú köröm nélkül sutának érezem magam.
2008. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a sajátommal is többször megkarmoltam véletlenül. Így elég hosszú ideje tövig van vágva. Könnyebb tisztántartani is, és biztos, hogy nem okozok vele sérülést. De ez csak egy vélemény, úgyis te fogod tudni kitapasztalni.

2008. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!