Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyík a leg kedvezőbb árú...

Melyík a leg kedvezőbb árú tápszer?

Figyelt kérdés
Ti milyet használtok, és miért azt? Az ár is számított a választásnál?
2009. júl. 28. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk még a kórházban adtak Humana HA receptet. Ki is váltottuk, mert szükség volt rá, sajnos már az elején. Később mindenki próbált lebeszélni róla, hogy van olcsóbb is és finomabb is. De mivel ő ezt szokta meg én nem variáltam. De ez már 2 éve volt. Az árakat nem tudom, de azt hiszem akkor a Milupa az olcsóbbak közé tartozott.
2009. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi Nestle Beba-t használunk azért, mert azt írta fel az orvos. Őszintén megvallva halvány fogalmam sem volt arról sem, hogy milyen tápszerek vannak még és hogy milyen árban vannak. Most sem tudom az árakat, egyedül a Beba árát tudom, az nálunk egy dobozzal a gyógyszertárban receptre 2025 Ft.
2009. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Mi sima Hipp 1-est használunk,erre nincs támogatás nem írják fel, nem HA, 2100 körül van. Nekem nem igazán számít pár száz forint, mert 5 hós még szopizik, s havi 1 doboz megy csak el. A doki szeretettel a HA hipoallergént írja fel ami 2000-2400 körül van, míg ha simát írna fel az 700 ft.

Akartam vele írattatni simát, nem az ára végett,csak mert én nem vagyok az a párti hogy csak anyatej, mindenből bio, 2 éves koráig ne adjunk tehén tejet stb., de azt mondta jobb a HA, s nem írt simát, de én csak simát vettem recept nélkül.

2009. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk kezdettől fogva kell a tápszer, Mildibé1. Vénnyel 610 ft, vény nélkül olyan 1800ft körül van. Nekünk ezt az orvos választotta és kezdettől fogva bevált.
2009. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az elején sima Beba HA,majd az AR-es.A havi adag akkor 15E ft volt.Mikor már nem kellett speckó táp jött a Mildibé,ez 2E körül volt/doboz.Most 19 hós a tejet nem szereti,ezért van még táp.Ált a DM-es Babylove,ez most 1300 ft volt.
2009. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Milupa 1 receptre 900ft.
2009. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi Milupa Milumil HA Startot ettünk az elején. Alapból ezt írta ki. De mivel teljesen tápszeres lett, így 5 naponta fogyott egy doboz. Az recept nélkül 2800, receptre 2089 ft és 600 gramm. Számold ki, mennyibe volt. :( Mondtam a gyerekorvosunknak, hogy szeretnénk egy kicsit olcsóbbat. Persze azért nem a gyereken akarunk spórolni, szóval érdekelt a minőség is. Hát nem tetszett neki, hogy a HA helyett másikat, simát akartunk, de nem hajlamos a drágám, így nincs értelme. Akkor kiírta a Mildibé 1-est. Az recept nélkül 1300, receptre 609 ft volt és ez 800 grammos. Dokink állandóan bunkón beszélt (nem tetszet neki, hogy már nem tudok szoptatni), pedig reméltem, hogy legalább elmagyarázza, hogy melyik tápszer milyen. Én nem azt kértem, hogy a legolcsóbb tápszert irja fel. Hát sz@rt rá.

Aztán jobban szétnéztem a 'piacon' és legközelebb már a Milupa Milumil 1-est írattam ki. Ez recept nélkül 1900, receptre 891 ft. És ez 900 grammos!!! Persze ugyan olyan jó, semmi baja ettől sem!

Persze ezek a tápik a piciknek vannak, a nagyobb tápszerekről még nem tudok nyilatkozni!

2009. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20.12-es vagyok. Amúgy 2 hós volt, amikor elhagytuk a HA-s tápszert. Azóta eltelt 1 hónap és a többi sem csapta ki!
2009. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

külföldre költöztünk, Nutrilont evett a fiam 1 éves koráig. átszámítva 4500 ft. 1 doboz, ami 5 napig volt elég. tehát nem számított az ár, a legjobbat kapta, ami a piacon létezik.

1 éves korától dmes tápszert iszik, az íze teljesen jó, nagyon szereti ezt is.

2009. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 28. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!