Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változnak meg a férfiak...

Miért változnak meg a férfiak a gyerek születése után?

Figyelt kérdés
Babám 10 hónapos.Együtt akartuk, már a terhességet is nehezen viselte, de mára már nem is lakik velünk.azzal magyarázza hogy miattam:(lehet hogy megváltoztam, de nem csak én vagyok egyedül a kapcsolatban tehát ez két emberen múlik.Teljesen úgy érzem hogy most neki ez igy jó hetente egyszer megnézi a gyereket vagy elviszi az anyjához(hozzáteszem a viták 98%a miatta volt) és ennyi.Néha (nagyon néha) felhiv hogy jólvan e a gyereke de ennyi.Miért lehet ez?Élni akar?És ha igen miért pont most?Sok volt neki ez a 10 hónap?Elfáradt?nemértem...
2009. júl. 27. 21:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett nem én pontoztam le....

Már bocs.....

2009. júl. 28. 07:56
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Bocs a kérdésért,10 hónap alatt hányszor volt szex?És a terhesség alatt?
2009. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Istenem, egy kapcsolat mozgatórugója csak a szex?:) ÉS kötelező egy nőnek abszolút kiszolgálnia a férfit?? Na , nem gondoljátok ezt komolyan :) Igen, nagyon fontos, hogy a nő foglalkozzon a férjjel 4 gyerek mellett is akár, ez nem vitás. De nem mindegy a hogyan. Pici babával vagyok itthon, az én párom szabinapjain besegít a házimunkában; takarít, mosogat- így estére oda tudok bújni hozzá , és nem vagyok hullafáradt. Azonban ha egy férfi a terhességet nehezen viseli, majd utána lelécel ; annak nem lehet kizárólagos oka a nő. Gyermeket vállalt; ha felelősségteljes ember, tudja mivel jár mindez. Az hogy hetente nézi meg a gyerekét , az szerintem nem a női gondoskodás hiányával magyarázható tényező.... Nem mer felelősséget vállalni ez a pasi 1xerűen. Tessék "elengedni". Ha önszántából visszajön , akkor gondolkodott; de ha neki ez a rendszer megfelel, akkor viszont vasárnapi apuka marad-sajnos.

2009. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó előtti vagyok,nem mondtam hogy az a mozgatórugó,perszehogy nem,csak kiváncsi voltam.Ez is vezethez oda egy férfit,vagy egy kapcsolatot.
2009. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom,hogy így jártál.Szerintem ez összetett probléma lehet,bár senki nem láthat bele a kapcsolatotokba,csak ti,így senki nem ítélkezhet rajtatok...

Abból amit írtál,szerintem meg is ijedhetett a felelősségtől,és biztosan te is változtál.Mint minden anya!Mert szerintem senki nem tud ugyanolyan lenni,mint a gyermeke születése elött.Persze vannak dolgok amin tud változtatni,de ugyanolyan nem lesz.Én imádom a férjemet,és ő is engem,de az életünk értelme a kisfiunk!És ez akkor jó,ha mindkettőtök így gondolja.Valószínűleg a te párod nem így gondolja...ez sajnálatos.Egy férfi nem tud annyira felkészülni a 9 hónap alatt a baba érkezésére mint egy nő,így jobban meg is tud ijedni tőle,és attól a helyzettől,hogy már nem tehet mindent meg amit eddig igen.Szóval vagy nem volt elég erős a kapcsolatotok egy babához,vagy egyszerűen besokallt az egésztől.Gondolom,ha már megpróbáltátok megbeszélni,és nem ment akkor ez nem is fog.Talán később rájön,hogy mit veszített...

Neked sok kitartást kívánok,és szeresd kettő helyett is a babádat!

2009. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!