Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti hogy éltétek meg...

Férfiak! Ti hogy éltétek meg a gyerek születése utáni első heteket, hónapokat?

Figyelt kérdés
Mi változott? Más lett az asszony? Mi borított titeket ki a legjobban? És sikerült-e valaha is kibékülni a helyzettel? Látom, hogy sok házasság tönkremegy, ahogy megszületik a gyerek. Szerintetek miért?
2009. okt. 11. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bocsi, hogy a férjem helyébe válaszolok, de tudom ő is ezt mondaná. Az első hetek őt is rendkívül kimerítették, sokszor sírt a baba, nem tudtuk miért? amikor végre elaludt, leültünk a konyhába, és azt kérdezgettük, hogy "de mi ez?" "most hogy kell"? "és ha még sírni fog?" Ami talán kiborította, bár ez nem is a legjobb szó, hanem inkább hogy zavarta, hogy a babához kezdetben volt hogy éjjel 11kor meg hajnali 3kor is fel kellett kelnem, és ha sírt, ő is felébredt rá, és ugye ő munkába ment 7kor... a házasságunk viszont pont ettől a gyönyörű babától kapott új értelmet, jobban szeretem , mint valaha! Nagyon jó férj, apa. Néha "morgok" vele, de bármi kell a babának, azt megszerzi, 200%osan figyel rá, foglalkozik vele.

2009. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Remekül. Bár én nő vagyok. :)

Segített a házimunkába, bár aggodósabb volt mint én, nem foglalkoztunk sokat a bajokkal, mert a mi szerencsénk ott volt, hogy nagyon nyugodt babánk volt a kislányunk. Viszont mindenki megdöbbent azon hogy első gyerekemhez mérten milyen higgat vagyok. Ez ráragadt apáromra. Szépen végigszunyálta az éjszakákat.

Én viszont sírósíbb voltam, főként a szopi miatt mert nem volt tejem rendesen. De a párom semmiben nem idegeskadet, ha nem sikerült valami jött a következő ötlet hogy segítsünk a gyereken.

2009. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a férjem nevében válaszolok: ő boldogabb mint valaha. A babánk (10hón) rendkívül nyugodt, miatta sosem volt álmatlan éjszakánk. Boldog,kiegyensúlyozott család vagyunk. Férjem szerelmes a lányába is, és belém is.
2009. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de most tényleg a férjek gondolataira vagyok kíváncsi. Egy házasságban a férfiak gyakran hallgatnak és beletörődnek, ilyenkor lehet, hogy te, a feleség azt hiszed, hogy minden olyan, amilyennek TE látni akarod. De egy férfi igenis 180 fokkal eltérő módon éli meg az egészet hozzád képest! Ebben biztos vagyok. És egyszer csak puff, bejelenti, hogy el akar válni. Ez veletek is megtörténhet!!! Mivel én nő vagyok, csak a női oldalt ismerem. És ti is. Most a másik oldalt szeretném megismerni. Ezért légyszi, feleségek többet ne válaszoljatok! Köszi. Férj-apa véleményt viszont továbbra is várok.
2009. okt. 11. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de lehet, hogy akkor nem ide kéne feltenned a kérdést! 7 hónapja olvasgatok itt, kb. 2-3 férfi választ láttam eddig....
2009. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tedd fel a kérdésed a szerelem szex párkapcsolati részben ott olvasgatnak a férfiak :) Ott már láttam hasonló kérdést és pasik válaszoltak rá.

2009. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez jogos. Női aggyal az ember csak női kérdést tud kitalálni. Gyermekvállalás férfi szemmel? Haha. Átmegyek a szerelem, szex-re. Kösz.
2009. okt. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!