Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen márkájú és...

Kinek milyen márkájú és méretű gyerekülése van?

Figyelt kérdés

Kinek melyik fajta vált, nem vált be?

Melyik az amit senkinek sem ajánlanátok és melyik az, amit nyugodt szívvel??


2009. júl. 27. 19:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekünk Cam van 0-13 kg-ig. Most akarjuk cserélni nagyobbra, még nem tudom milyen márkát válasszak.
2009. júl. 30. 19:53
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Mi most vettünk egy CAM-ot 9-36 kg-os.

A másik babánké BREVI az is nagyon jó.

2009. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Itt találsz teszteket a harmadik oldaltól:

[link]

Egy összesitést pedig itt:

[link]

Igaz, németül van, de a jelek:

o - megfelelő

+ - jó

++ nagyon jó

- nem megfelelő

2009. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Mi STM-et használunk, az tök olyan mint a Recaro csak a huzata más. 9-36 kg-os. Kategóriájában a legjobb. A minimanóban vettük.
2009. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk MaxiCosi van. Ha jól emlékszem 35e-ért vettük akciósan tavaly az Astiban.Nagyon jól néz ki, úgy látom tök kényelmes is a gyereknek,Puha a fejrésznél, könnyű bekötni, könnyű állítani és nem utolsó sorban nagyon jó volt a német törésteszten az eredménye.Bár a nyári huzat 15e rá, de mi is varrtunk rá egyet gumis lepedőből, amiben kevésbé izzad.
2009. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb törés tesztje a Besafe -nek van az ára is szép kb 50000ft:(
2009. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi Bébé Confort Axiss ülést vettünk,9-18 kg-ig használható,nagyon jók a töréstesztjei.Igaz,elég drága-80000 ft-de a baba mindent megér.
2009. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Concord Ultimax 0-18 kg-ig 25 e ft volt használtan. Nem érdemes újat venni ha zavar, hogy használt jobban jár az ember ha vesz rá új huzatot .
2009. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Besafe 9-18 kg-ig. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Én szoktam itt hangoztatni, hogy nem érdemes olyat venni, aminek nem jó, vagy nincs is töréstesztje. Én nem vettem volna pierre cardint, naniat, baby pointot. Ezek csak arra valók, hogy ne büntessenek meg. Elég csak a műanyag részét megnézni.Erősebbet ráütsz és már reped is.


Ez a véleményem, még ha minusz százra is pontoztok le. A gyerek biztonsága mindenek előtt.

2009. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A 12.26-os válaszolóval kicsit vitatkoznék.Nem azért nem érdemes használtat venni,mert a huzata esetleg cserére szorul,hanem mert nem tudod,h milyen volt az ülés előélete.Sajnos ezekre is az vonatkozik,minta a bukósisakokra:ha bármilyen behatás érte(természetesen komolyabbra gondolok,ami ütközés útján érheti),dobhatod a kukába,SEMMIT nem ér.Egy ilyen nem feltétlen látszik rajta,és nem biztos,h a tudomásodra hozzák...a lényege az ülésnek,h elvezeti az ütközés erejét.Ezáltal olyan belső feszültség keletkezik az anyagban,h egy következőt már nem bír ki.És az előttem válaszolóval egyet értek azon márkákban,amiket felsorolt.Semmi pénzért nem vennék ilyet.(Én a BébéConfort Axiss-es válaszoló vagyok)
2009. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!