Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen márkájú és...

Kinek milyen márkájú és méretű gyerekülése van?

Figyelt kérdés

Kinek melyik fajta vált, nem vált be?

Melyik az amit senkinek sem ajánlanátok és melyik az, amit nyugodt szívvel??


2009. júl. 27. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Coneco márkájú(dettó ugyan az mint a Giraffe Club Bs-02 még a színe is csak más a felirat rajta [link] ) ,9-25kg-ig jó.Én meg vagyok vele elégedve,szerintem elég masszív és jó az oldalsó védelem.Egyetlen gondom van vele,hogy beleizzad a gyerek,de úgy tudom szinte mindegyikbe.
2009. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk Remi van.0-18kg-os. Dönthető,úgyhogy kényelmesen bír benne aludni is.
2009. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Amíg nincs baleset, úgyis mindenki maximálisan elégedett lehet a gyereküléssel.

Keress rá a töréstesztekre a neten, szerintem azok a mérvadóak.


Nekünk most Concord van (0-18), de kezdi kinőni a lányom, valószínűleg Cybexet fogunk venni 15-36 kategóriában.

2009. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

nekünk ilyen van:

[link]


Férjem választotta valami töréstesztes oldal alapján, nem értek hozzá, állítólag jó.

A gatyánk ráment (nem vettem új szandált, fürdőruhát, rövidnacit + apa szandál idén nyáron emiat, sztem megérte :) )

2009. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Römer,és ez nyerte meg az eddigi összes gyerekülési töréstesztet,vagyis a legbiztonságosabb.Igaz mi is úgy kaptuk ajándékba,40 ezertől kezdődnek.Nekünk nagyon bevált.
2009. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
20:51-es!Ti nagyon drágán vettétek!Azt hiszem a tesóm a rögzítővel együtt 60-ért vette,igaz Németországban.Hű elhiszem,hogy megvontatok magatoktól "mindent"...De tényleg megéri.Bocsi az offért.
2009. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk Besafe ülésünk van, Römerre nem futja sajna. A boltban az eladó csajszi azt mondta, volt olyan vevő aki azzal ment vissza, hogy karamboloztak, az autó ülése szétment, de a besafe egyben maradt.Még szerencsére élesben nem volt tesztelve, de a lányom szereti. Viszont ebbe is beleizzad. Úgyhogy varrtunk bele nyári huzatot nagy pelenkaanyagból. abba is izzad a negyven fokban nyilván, de az legalább beszívja..
2009. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
9-36 kilós stm starlight sp (recaro young sport). pár éve tesztgyőztes volt. Hála Istennek még a biztonságát nem tszteltük, de kényelmes, tágas, pihe-puha. szereti a kishercegünk:)
2009. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Chicco, 0-18 kg-ig
2009. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

0-13 kg Coneco!Zöld!11 ezer volt!NAgyon megvagyunk vele elégedve!Szuper jó és az ára is kitűnő!


[link]

2009. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!