Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van ilyen gyerekülése?

Kinek van ilyen gyerekülése?

Figyelt kérdés

Nania Cosmo sp 0-18kg


Mennyire biztonságos? Mik a tapasztalatok bármilyen tulajdonságával kapcsolatban?


Nem találtam a gyerekülés tesztek között. Azonkívül az is érdekelne, hogy idősebb korában is lehet -e háttal bekötni, mivel azt ajánlották nekem, hogy 3 éves korig mindenképp háttal legyen bekötve a baba.


2011. okt. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem találod ezt a töréstesztek között, mert ez a legolcsóbb fajta gyerekülések egyike (azok pedig nincsenek benne a tesztekben általában).

Nania, Pierre Cardin, Bébé Go, ezek a legolcsóbbak.


Nagyjából 8-10 hónapos kortól már tud ülni a baba, olyankor már előre fele szokták bekötni őket.

Hát nem tudom, az én 3 évesem erősen tiltakozna, ha háttal akarnám bekötni, ráadásul a lába el sem férne, életveszélyes lenne, ha úgy ülne. Ezt hol olvastad???

9 kiló felett illetve ha már tud ülni, akkor nyugodtan nézhet előre a baba.

2011. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 9-18-as Cosmo SP van (isofixes). Tökéletesen bevált, semmi baja, előtte Peg Perego Primo Viaggio Tri-Fix hordozónk volt.

Törésteszt (ez az eredmény szerintem kifejezetten jó egy ilyen árkategóriájú ülésnél):

[link]

Egyébként csak addig kell háttal bekötni, amíg nem ül stabilan, tehát kb. 7-9 hónapos korig.

2011. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt, kaptuk, eladtuk.

Bele sem tettük az autóba, mert maga az egész huzatja, párnázottsága borzalmas volt.

Azon kívül, egy 3 éves, de már egy 1.5 éves gyereket sem lehet háttal bekötni, mert a lábát ne akard a nyaka közé tenni!

2011. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma voltam a Brendonban... Néztem Nania ülést is, pontosabban hordozót. Nagyon gyatra minőségnek tűnt. Én ilyet vettem: elég jónak tűnik, és iszonyú jó árban van, de csak ez a szín Anyák Lapja kuponnal:

[link]

Amúgy anagyfiamnak (két és fél éves) 0-18 kg-ig való gyerekülése van, de olyan 7 hónaposan tettük csak bele, addig sima hordozót használtunk. Szerintem teljesen más ülés kell egy újszülöttnek, meg egy tizenegynehány kilós babának.

2011. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Nania van,és nekünk tökéletesen megfelel,a kisfiam is szereti nagyon kényelmes neki!Nemtudod már az 1 éves gyereket sem háttal bekötni mert szegény már kifelé nézelődne és nem az ülés hátát akarja nézni.Elég buta volt az aki ilyet mondott neked!
2011. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A skandinávok is ezt ajánlják, hogy háttal....

[link]

2011. okt. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!