Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukákat keresek...

Olyan anyukákat keresek akiknek nem aludt a babájuk a napközben a kiságyban de még a nagy ágyon sem csak a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Babám 5hós múlt és elhatároztam hogy vissza szoktatom a kiságyra hogy délben ott aludjon!2napig bírtam ma úgy sírt hogy vele együtt sírtam.2órás sírás után beraktam a babakocsiba és elaludt!Sehogy sem tudom el altatni rossz Anyukának érzem magam!Az esti altatás kicsit könnyebb 1-1,5 óra de akkor legalább nem sír annyira!Tud valaki tanácsot adni!
2009. júl. 27. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 7 hónapos és kb. 3hete alszik a kiságyában eddig Ő is a babakocsiban aludt napközben. Hát nem tudom, hogy tanácsot tudok e adni de én ugy csináltam, hogy lehuztam napközben a redőnyt és állva az ölemben énekeltem neki és elég hamar elalszik rajt olyan 5-10 perc alatt.Ez persze csak akkor ha igazán álmos ha nem akkor aztán csinálhatok bármit nem tudom elaltatni én sem.De többnyire azért sikerül. Az esti alvással semmi baj nincs, tudja, hogy fürcsi után evés és alvás reggelig.Egyébbként nálunk ha nem alszik 3 óránként napközben egyszerüen nem lehet vele bírni. Az ájszakát viszont átalussza , hála Isten.

Remélem azért egy ici-picit segítettem.De minden baba más.

2009. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de sajna semmi sem segít olvastam az egyik Anyuka írását hogy hagyta sírni 5percenként bement de ez se jött be mert nem fáradt ki a sírástól!Abba bízom hogy változik majd a helyzet!
2009. júl. 27. 18:18
 3/3 anonim válasza:
Hát megtaláltad! Az olyan anyukát...! Csak nálunk annyiból szörnyebb a helyzet, hogy mi már 13 hónaposak vagyunk és még mindig babakocsi. Már nem fér el bent. Meg különben is jön a rossz idő. Régóta próbálkozunk a leszoktatással, mindhiába. Most megint rászántam magam 5 napja csináljuk a kiságyas altatást.Hát nálunk is két órás ordítás. És semmi sem segít. Csak azt tudom ajánlani neked, hogy ne add fel, most még könnyebb mint 13 hónaposan. Én azt bánom, de nagyon, hogy akkor feladtam. Most a legnehezebb. Ha sikerül , kérlek engem is értesíts!!!! Köszi
2009. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!