Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés-téma, teljesen...

Autósülés-téma, teljesen elbizonytalanodtam, mi legyen? Egy olcsóbb típusúban nincs biztonságban?

Figyelt kérdés
Kisfiunk hamarosan 7 hónapos lesz,szüksége lenne már egy számára kényelmesebb autósülésre a babahordozó helyett!Ki is néztem egyet,nagyon örültem,hogy nem kerül 60-70-80 ezer forintba,tetszik és azt gondolom,hogy "mindent tud" ami fontos lehet.Viszont-annak ellenére,hogy anyagilag stabil helyzetben vagyunk- nem tudok kiadni sok tízezret erre.
2009. júl. 27. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a típusnak utána olvasni a neten, hogy milyen értékelest kapott különböző teszteken. Nem az ára és a márka a fontos, hanem a tesztje.
2009. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen összegre gondoltál? Illetve mi fér bele? Mi 27 ezerért vettük...hát fantasztikus. A fiacskám úgy ül benne mint egy kiskirály. Ha még elfogadható az ár, jelezz és belinkelem.
2009. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második,köszi!Belinkelnéd nekem?!Éppen ennyibe kerül az,amit kinéztem,a márkája Espiro Optima,a Babaszafarin találtam.

Kicsit azt sugallják,hogy ha nem százezerbe kerül a babaülés,akkor nem nyújt megfelelő biztonságot.Ezért bizonytalanodtam el.

2009. júl. 28. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi fogzunk és nem voltam itt :)

Pont ez a márka, és ott a babaszafariban a 13 kerületben. Nagyon jó,imádjuk nyugodtan vedd meg. Viszont ma asszem vége az akciónak. Ha még kibirsz néhány napot (és persze nem vettél még) akkor a googleba beírod hogy espiro (nem bizti hogy igy kell irni) akkor kiadja a forgalmazó cég nevét és 1000 ft-al olcsobban kiküldik, postaköltség nincs. Tényleg nyugodtan megveheted! Irj, hogy döntöttél?!

2009. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi,hogy ismét írtál!Eldöntöttük,az Espiro-t szeretnénk megvenni és igen,sajnos ma lejár az akció.Hamarosan felhívom az üzletet,hogy egészen pontosan meddig olcsóbb,mert ha ma estig még tartják az akciót,akkor sutty felutazunk Pestre. :) (Zala megyében lakunk)Talán szerencsénk lesz és sikerül....kicsit szorít az idő.Szomorú lennék,ha mégsem jön össze :(

Bocsi,hogy zaklatlak :D de lenne egy kérdésem!

Be lehet kötni menetiránnyal ellentétesen az ülést?

A honlapon nem derül ki egyértelműen,de kíváncsi vagyok....( azt hiszem 10-ig nem tudok beszélni az üzletben senkivel,akkortól lehet csak érdeklődni)

Köszi,hogy időt szakítasz ránk!

2009. júl. 31. 08:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Asszem megint elkéstem :(

Nem lehet háttal bekötni sajna.

Sikerült megvenni?

2009. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia!:) Megvettük,szuper,ráadásul még az olcsóbb áron,a zárás előtt 2 órával.:D Éljjjjjjen.Kösz a segítséget!
2009. aug. 2. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök!Jó autókázást Nektek! :)
2009. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!