Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy sok anyuka...

Miért van az, hogy sok anyuka még az apára sem meri rábízni a babáját?

Figyelt kérdés
Ezt most komolyan nem értem. Milyen indíttatásból? Hiszen az apa éppolyan fontos, mint az anya. Én úgy örülnék, ha a fiamnak lenne apja, és vele is lehetne. Nem tudom, hogy lehet megfosztani egy gyereket az apjával együtt töltött időtől, amikor ők vannak csak ketten együtt.
2008. máj. 12. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az apával legtöbbször nincsen olyan erős kötődése a picinek - de esetleg az anyának sem! Van nő, aki abban a pillanatban szinte kizárja a párját az életéből, mihelyt terhes lesz.

De olyan nő is akad, aki maga is alig meri megfogni a csöppnyi gyerekét - nemhogy még másnak adná oda...

2008. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Elég butának tartom azt a nöt,aki a saját férjét kizárja már a terhességekor.hát még a gyerek születése után.nem is csoda,hogy az olyan nöt megcsalják,vagy ott hagyják.

Èn nagyon szívesen bízom a páromra a babánkat.Még örülök is neki,hogy ne´ha elmehetek egyedül va´sa´rolni,fürdeni esténként.Eszembe sem jutna,hogy ne adjam az apa kezébe.Az olyan nönek legyen mesterse´ges babája,és akkor nincsen ilyesmire gondja.Most nyugodtan lehet lenullázni,de nekem ez a véleményem.

14hetes baba anyukája.

2008. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Én nagyon szívesen rábíznám a páromra, de mikor újszülött volt félt, hogy rosszul tartja és kitöri a nyakát, most, hogy nagyobb és állandóan mozog és majd kiugrik a kezéből most azért fél, mert leejti.És fürdetni sem meri, mert fél, hogy kicsúszik a kezéből.Na most szerinted mit csináljak????

Hiába próbálom ráhagyni elhárítja....ez van, egy nő mindig magának szüli a gyerekét.

2008. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy nö nem csak magának szüli a gyermekét.Az én párom imád ja´tszani a lányával.Igaz mikor megszületett félt öltöztetni,de mára mind elmúlt.ha kell tisztába teszi,öltözteti,játszik vele.Csak amikor nem akar elhallgatni,akkor jöhet csak a mama.

3,5hónapos kislány anyuka´ja.

2008. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rámerem bízni. A férjem szerelmes a kislányába:) Igaz, fordítva adja rá a pelenkát és törölközővel takarja be, mondván nem találja a plédet, de sebaj, szereti és ez a lényeg:) Aki magának szüli, az váljon el, vagy rakjanak valamit rendbe, mert ez így nem működik..
2008. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is rá merem bízni a babámat a férjemre, nagyon szeretik is egymást, de én mindig látó v. halló távolságban vagyok. Ha néha elszaladok boltba max. fél óra, amíg rájön, hogy nincs anya és keresni kezd. Szerintem ez természetes, hiszen egész nap velünk van, az apukák csak este jönnek haza és fontos az apuka, de egy gyereknek az anyukája a legfontosabb, pláne amíg ilyen kicsi. És ezt a férjem is nagyon jól tudja, nem féltékeny emiatt, eljön majd az az idő, amikor csak apa kell, nyúzza majd akkor eleget.
2008. máj. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik válaszolónak, az én párom is fél eleinte, hogy valami bajt okoz a picinek, de sok bíztatás után tisztába merte tenni ma meg már simán át is öltözteti, megfürdeti igaz már hat hónapos a babó. Ha igényelte ott vagyok mellette, de nem szólok bele, ha kérdi jó-e ahogy csinálja(de nagyon nem lehet elrontani ezeket a dolgokat)esetleg tanácsot adok neki, ha egyszerűbben is meg lehet tenni(pl. pulcsi feladását)így nő az apuka önbizalma.

DE véletlenül sem szabad lehurrogni, pl öltöztetés közben arrébb tessékelni, hogy majd inkább én mert nézni se bírom milyen esetlen vagy.. Gondold csak meg te kilenc hóig hordtad a hasadban együtt voltál vele napi 24 órát, a párod csak annyit látott belőle hogy nő a hasad, meg valami folt van az uh-n, meg vagy érezte vagy nem hogy rugdosott. Bele kell szoknia, és ebben a legtöbb férfinek segítség kell.

2008. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!