Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a babámnak húsos...

Adhatok a babámnak húsos fözeléket ha még csak 2 hete kezdtük a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
1 szopi már ki van váltva vagy az uzsi (tejpép) vagy az ebéd (főzelék). Mikor adhatom? Vagy már tényleg lehet? Üvegesekre gondolok. 5,5 hósak vagyunk.
2009. júl. 24. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem előbb szoktasd meg vele az összes olyan zöldségeket és gyümölcsök saját ízét és utána ha már megszokta akkor keverheted neki.Más íze van ha husival a adod neki,mint natúrba és így legalább tudod melyik zöldséget vagy gyümit nem szereti magába és akkor azt husival se fogja megenni,vagy fáj a pocakja tőle :S.

Ja igen és szépen lassan vezesd be neki az új kajcsikat,nem kell hogy még változatos legyen az étrendje.

Miket adtál már neki eddig?

Remélem tudtam segíteni neked.

13 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várj vele... Én 6 hótól kezdtem a hozzátáplálást gyümivel, 7 hótól zöldség ebédre és 8 hótól kezdtem el a husit adni a déli főzelékbe.
2009. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!