Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hós anyatejes babám...

8 és fél hós anyatejes babám még mindig csak a gyümiket részesíti előnyben, viszont ha mi eszünk valamit abból mindig kér. De még mindig nem váltunk ki szopit. Mit csináljak? Jó ez igy vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ekkora babának már kellene szopi helyett mást is ennie.A szopi 6 hós kor után már nem elég tápláló a babának.Kell neki gyümi és főzelékek is.A szopi elég reggel,és este,esetleg napközben is egyszer.
2009. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eszi a gyümiket, abba szoktam keverni husit, zöldséget, de pl egy főzeléket nem eszik meg, és ezeket a 3 óránkénti szopik mellett eszi napi 2x. De még nem váélt ki 1 szopit sem.
2009. júl. 24. 20:48
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hajlandó ennél többet enni, és a szopit pedig követeli
2009. júl. 24. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!!Az én babóm is 8,5honapos és még mindig szopizik.Én reggel adok neki gyümölcsöt közzbe teát vagy gyümi levet iszik.Dél vagy egy óra körül adok neki főzzeléket vagy tészta húsival nagyon szereti este meg bébi üveges grizt addok neki ,de közzbe nálunk is megy a szopizás.És éjszaka fel kell még vagy 3-szor szopizni.12kg a babóm ,de nem igazán látszik rajta ,hogy duci.És ha olyat főzzők amit a babóm is meg ehet akkor adok neki belőle.Üdv:kisfiu anyukája!
2009. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!