Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől túrósodhat a tápszer?

Mitől túrósodhat a tápszer?

Figyelt kérdés

jó éjt babatejet vettünk a kisfiamnak, 14 hónapos. mikor megcsinálom teljesen ok, de mire a végére érne darabos, túrós lesz. pedig gyorsan benyomja, 4-5 perc alatt. vmit rosszul csinálok, v mi lehet ez?

köszi


2009. júl. 23. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Túrós, vagy darabos?
2009. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
túrós lesz a végére. mintha nem oldódna fel rendesen benne a por, de az elején még jó, folyós, de az üveg alján meg ott áll a cucc mikor már kevés van benne.
2009. júl. 24. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor az inkább darabos lesz, én túrósnak akkor mondanám, ha megbuggyan, mert mondjuk a melegben benne hagyod a maradékot.

A porral van inkább a gond, van olyan, ami nem oldódik rendesen fel és a végén látod csak. Én a Nestlében csalódtam így, leginkább a tejpépben. Nem tudom, milyen hőmérsékletű vízben kevered ki, tehát forróban és úgy hűtöd, vagy hidegben/szobahőmérsékletűben és utána melegíted. Akár így, akár úgy, próbáld ki a másik verziót. Vagy ne a vízbe tedd a port, hanem fordítva, kiméred a tápszert és úgy kevered hozzá a vizet.

Aztán lehet, hogy az lesz a megoldás, hogy a vizet kicsit megmelegíted, ráméred a port és piszok gyorsan összerázod.

Én már nem is tudom, mit csináltam az ilyen tápszerrel, de elég pipa tudok lenni, ha ilyenbe futok. Volt, hogy átszűrtem az egészet, annyira csomós maradt.

2009. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!