Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátoknak minden...

7 hónapos babátoknak minden nap adtok húst?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Szia!Eddig egyszer próbáltam,de nem tetszett neki!Valószínűleg azért,mert az édesebb ízeket részesíti előnyben...Remélem később sikerül megszerettetni vele.

Kicsit hadd kanyarodjak el,ugye nem baj?

Egy másik kérdésre válaszolva leírtam már a saját kis sztorimat...Kis óvodás korom óta nem ettem húst,nem tudom megenni.Az undoromból kifolyólag sosem eszem meg a húst,de nem szeretném elvenni a lehetőséget a kisfiamtól,hogy ő fogyassza.

Élő példa vagyok,hogy nem szükséges feltétlenül húst enni ahhoz,hogy egészséges felnőtt váljon valakiből!

2009. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
emberi fogazat is húsra van kitalálva ! én se eszek minden nap húst és a baba se eszik sűrűn.
2009. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

8.5 hós és IGEN!De kizárólag csirkemellet, csirkemájat, kacsamájat vagy borjúhús kap, amúgy is egy tanyáról veszem a húsokat, szóval nem is táposak.

Ebédre kap egy teljes adag husit a főzelékbe, ami megmarad a főziből ahhoz füzök még zöldséget és az lesz a vacsi. Hús nélkül nem nagyon szereti a főzit. Nekünk muszáj a hús, mert tejtermék, tojás még egy évig nem jöhet szóba /apa fehérje allergiás, babón is vannak jelei/, fehérje meg kell. De ha kaphatna túrót pl, akkor is adnék minden nap.

2009. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nap. A fiam uveges bebietelt es az en foztomet eszi vegyesen, ha olyan alapanyagokbol allo etelt fozok, hogy mindent ehet mar, akkor igyekszem kulon neki fuszerszegeny valtozatot is kesziteni. Ha ez epp olyan dolog, amiben nincs hus, akkor nem eszik hust, de a bebieteleket ugy veszem, hogy husosak legyenek. Hozzateszem, hogy o nagyon szereti, ha nem szeretne, akkor kevesebbszer kapna. Nyolc honapos.
2009. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem 11 hónapos és imádja a húst, csirkemellet, csirkecombot kap, néha marhát. Nem kap minden nap, de gyakran, egy héten négyszer biztosan. Szerintem is szükséges a hús, de időnként a változatosság kedvéért tésztázunk. Főzeléket én nem szoktam adni, ha zöldséget eszünk, akkor azt serpenyőben kevés oliván grillezve kap. Mindent szeret enni, jó evő, szépen fejlődik, mellette kétszer szopizik egy nap.
2009. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én babám minden nap kap húst én is minden nap eszek.
2009. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!