Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátoknak minden...

7 hónapos babátoknak minden nap adtok húst?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Én nem adok minden nap. Hetente 2X-3X adok!
2009. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én három naponta.
2009. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Szia,5 hós a kisfiam,de én nem fogok neki adni húst,semmikor.

vegetáriánus vagyok,és szeretném a kicsit is így nevelni.

max.az apukájától fog kapni húst,néha,ha neki lesz erre ideje figyelni.

amúgy egyáltalán nincs szüksége egy kisbabának húsra.tökéletesen fejlödhet anélkül is.

2009. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
MI se adunk húst, mi szülők vegán (növényi étrrend) követünk. A pici tökéletesen fejlődik, igazi eleven kisbaba. A védőnő és az orvos meg van elégedve.
2009. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

a vegetáriánus szülőknek azért megnézném pár év múlva a gyereküket. szerintem ez a vega dolog is olyan, mint a vallás. Nem gondoltatok még arra, hogy a gyereketek később nem akar majd vega lenni?bocs az off.-ért

Kérdezőnek. szerintem, heti 1-2 alkalom elég, míg húst kap.gondolom ti sem esztek minden nap húst...:)

2009. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Picibabáknak még elég a heti 1-2 is :) Nem lesz baj ha többet vagy kevesebbet eszik. Viszont Én a mindennaposat kissé sokallom. Nagyon aktív vagyok és nem eszek minden nap húst. Akkor a babának sem kell, hidd el! ;-)
2009. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
heti 3x, max 4x
2009. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most kezdtem húst adni, én sem akartam minden nap adni, csak kíváncsi voltam más is így gondolkodik-e!:-)
2009. júl. 25. 20:23
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy tudom és úgy is cselekszem, hogy a kisbabának mindennap minimum egyszer szüksége van húsra! és legalább napi egyszer adok neki, ha nem többször!! szerinted gyümölccsel, meg zöldséggel jól fog lakni! vegáknak meg azt szeretném mondani, hogy egy csecsemőtől nem szabad elvonni az állati zsíradékot. szüksége van rá a fejlődéséhez!! és szerintem nincs jogod megvonni tőle a hús termékeket!!!
2009. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
1et értek az utolsóval.
2009. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!