Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ki vagyok bukva, mit...

Nagyon ki vagyok bukva, mit csináljak? Tanácstalan vagyok. Orvos sem mond semmit.

Figyelt kérdés
sokat sir az 5 hetes babám,ha etetem akkor is szokott kőzbe.lehet valami baja van?ja és csak hason szeret lenni.pelenkázáskor,fürcsinél is szintén.senki nem ond semmit.sajnálom.VIZSGÁLTASSAM KI???
2009. júl. 23. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem két gyerekem van.

De mindegyik elég sírós volt.

A babák nem szeretnek öltözködni, fürödni, nyűglődni, enni, nem szeretik, ha meleg van stb.

Most gondolj bele. Bent volt a pocidban, ideális körülmények között, most meg meleg van, nyúzza mindenki, pelus van a popóján, szemébe süt a nap.

Szerintem normális, hogy sír.

Ha mégis úgy érzed, hogy a doki nem vesz titeket komolyan, akármikor átíratkozhatsz másik orvoshoz, aki elválallja a gyereket.

2009. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! szopik, vagy tápszeres. ne légy elkeseredve, lehet, hogy hasfájós a baba, főleg ha szeret hason lenni, mert az megnyugtatja. 3 hónapos korig általában hasfájósak a babák, mert a gyomor és bélrendszer addigra alakul ki. az etetés előtt ne várd meg míg a baba sírással jelzi, hogy éhes, mert attól bedühödik. próbáld ki a hasfájásra való készítményeket: espumisan, infacol, papaverines görcsoldó, vagy sab simplex. masszírozd a baba hasát, figyelj arra, hogy mindig büfizzen. ha szoptatod, figyelj arra mit eszel, mert minden kiválasztódik az anyatejben. ha tápszeres akkor pici lukú cumisüvegben add a tápszert, és pihenjetek közben, meg közben büfiztesd meg. figyeld mennyit eszik, mert lehet az sem elég neki, van e szükség pótlásra figyeld. lehet, megviseli a nagy meleg is, a babák érzékenyek a frontra, és nehezen viselik a meleget. fürdesd meg egy nap 2-3 szor, hátha jobb lesz neki. és a legfontosabb, próbálj higgadt lenni, és türelmes, mert lehet te is ideges vagy és a baba már azért sír. fel a fejjel, nem könnyű, de kitartás!

üdv. 2 hetes babó anyukája

2009. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Minket elküldött az orvos egy csomó kivizsgálásra, csak azért, hogy megnyugodjunk. Szerencsére "semmi" baja nincs a lányunknak, csak frontérzékeny. De hát minket is megvisel ez az idő, akkor őket?

A helyzet nálunk javult folyamatosan a 6. hét után. Öltözködést egyik gyerek sem szereti, ilyen melegben nem is kell sokmindent rájuk adni. Közben esetleg énekelj neki vmit, lehet az megnyugtatja. Esti fürdésnél meg lehet, hogy már éhes, azért sír akkor.

2009. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy hasfájós?

Szopiztok vagy tápiztok? Ha szopi hogyan , testhelyzet, milyen gyakran, hány ciciből, mennyit? Ha tápi mennyi, milyen fajta, milyen gyakran, mikor?

Mikor sír jobban? Este, reggel, evés után? Lábait huzogatja föl?

2009. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!