Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukik még mindig a 6...

Miért bukik még mindig a 6 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam egész pici kora óta bukik. Csak anyatejen élt 5 hós koráig. Kiskorábana doki azt mondta, hogy amíg aludt tejet bukik vissza és hízik rendesen, addig nincs semmi baj. Nem is nagyon foglalkoztam vele, hiszen mindig aludt tejet bukott vissza, és 3 hós koráig havi 1kg-okat, utána pedig havi fél kg-at hízott. Azt hittem, hogy ha majd enni fog, akkor nem fog már bukni, de még mindig, naponta többször is.
2009. júl. 23. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nem említette a doki,hogy refluxos a kicsid?Általában emiatt van a gyakori bukás a babáknál.Kisfiam is 6 hónapos,már ő is eszik pépes ételeket,de mindig visszajön kisebb-nagyobb mennyiségben :(

Hmm,majd kinövik,azt mondta a dokinéni és én is úgy tudom,hogy amíg gyarapodik rendesen a baba,nincs különösebb teendő.

2009. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kislányom is nagyon sokat bukott, már én is ki voltam tőle "bukva". Amint elkezdett felülni, már megszűnt, de jó volt, hogy már nem bukik a baba! kb. 7 hónapos kora körül szűnt meg.
2009. júl. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!