Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás a 8 hetes kisfiam és...

Náthás a 8 hetes kisfiam és két napja sokat bukik és fáj a pocija. Összefüggésben van a nátha, az orrfolyás a bukással?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a széklete teljesen híg, vizes, nyomokban nyálkás aranysárga (anyatejes).
2011. márc. 13. 16:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta a doki, hogy összefüggésben van.Mert, ha sokat bukik, az orrába is megy, és attól lehet náthás jellegű "szörcsögése".nálunk is ez volt, de a teától bukik sokat(tápszeres), és az károsítja az orrnyálkahártyát.

De ha mész tanácsadásra, beszéld meg a dokival.

A kakija szerintem normális, lehet még zöld is attól ne ijedj meg, az attól van ha sokat evett.

2011. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 5-6 hetesen volt náthás. Hiába szívtuk az orrát nyílván elég sokat így is lenyelt (bocsi, ha nem épp gusztusos, de tényleg), és ő ilyenkor amit kibukott az is nyálkás volt, illetve a kakija is. Doktor néni szerint ez nem is baj, mert legalább kijön.

2011. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És mit lehet ilyenkor adni (gyógyszer v. csak anyatej??) Ti mit kaptatok, illetve mivel, hogyan kezeltétek?
2011. márc. 15. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég neki a tejci, illetve szívd rendszeresen az orrát. Mivel az én babám köhögött is, így kétszer jártuk meg vele egy nap az ügyeletet, ahol azt mondták, hogy a Nasivin a nózijára, és esetleg hozzáitatás. Aztán hétfő este még jobban köhögött már, akkor a saját doki nénije adott rá Fenistil cseppet, köptetőt, illetve receptre kapható c-vitamint. Ja, és antibiotikumot a felülfertőződés elkerülésére, de azt végül nem használtuk.

Remélem nálatok azért nem ilyen komoly a helyzet, és csak ellég a nózija kiszívása. És persze orrszívás előtt tengervizes sóoldat az orrába, hogy könnyebben kijöjjön, de ezt biztos tudod. Ja! És sok-sok levegőzés, bár most jön pont ez az esős, szutyok idő, az meg nem segít, sőt.

Jobbulást nektek.

2011. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A dokinénink Normaflort ajánlott, meg Calcimuskot, meg orrszívás, tengervizes spray, néha nasivin, meg sok mellretétel. Javulgat...:I
2011. márc. 18. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg. Remélem hamar túl lesztek rajta.
2011. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!