Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel játszó babák anyukái!...

Éjjel játszó babák anyukái! Találtatok megoldást az éjszakai játékról való leszokásra?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam már itt, amik arról szóltak, hogy éjszaka játszik a baba.

Hát elértünk ehhez a korszakhoz mi is.

Már három napja minden éjjel hajnali három-négy körül elkezd a baba játszani a kiságyban.

Tök sötét van, de ő forgolódik, kapaszkodik az ágyrácson, mint egy kismajom, énekel közben, cumival szórakozik, és hasonlók, dünnyög, dumál, és nem hajlandó aludni, akármit is csinálok vele.


Kb. két órán át játszik, utána visszaalszik, addigra én már hulla vagyok.


Mi a megoldás?

Amúgy is ébredt eddig is éjjel kétszer enni, de most ez egy harmadik ébredés, és nem éhes, nem szomjas, nem nyűgös, egyszerűen csak játszik, mintha nappal lenne.


5,5 hónapos


2009. júl. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd játszani Te meg addig menj ki a másik szobába aludni.
2009. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem sír, hanem magában szépen eljátszik, és biztonságos helyen van, nem tehet magában kárt, aludj nyugodtan.foglalkozni ne foglalkozz vele, mert ezzel csak megerősíted hogy "játék idő van".
2009. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy felhúzódzkodik a kiságy rácsain, meg kidugdossa a lábait a rácsok között, és félek, hogy valami kárt tesz magában.


Meg hát eleve, nem kéne megszoknia, hogy éjszaka játszik.

Gondoltam, hátha van valakinek tapasztalata.

Sok ilyen kérdést olvastam, de hogy megoldódott-e a dolog, arról nem szólt a fáma.

2009. júl. 23. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:

ha mész hozzá,épp akkor szokja meg,hogy játszhat.

szerintem, ha fájna neki valami(beszorúl a lába) srni fog, akkor megnézed.amúgy ne foglalkozz vele.

2009. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rácsvédőt körbe a kiságyra és akkor nem fogja tudni kidugni a lábát.
2009. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!