Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elalvás előtt a cumisüvegét...

Elalvás előtt a cumisüvegét szereti fogdosni, mire cseréljem le? A Te babád mivel alszik, hogy találtatok rá?

Figyelt kérdés
Kifolyik a víz az ágyába, de ezt szereti, a gumi részét. Valami mást kellene találni, de nem igazán ragaszkodik máshoz. 7 hós
2010. aug. 27. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A lanyom egy micimackos morzsolo kendovel alszik.

Nagyon szereti, de eloszor O sem ragaszkodott hozza.

Akartam venni masikat, de mar nem lehet kapni :(

2010. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1. mindig mellette volt az ágyában? Vagy hogy szerette meg?
2010. aug. 27. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyfiamnak egy majom volt, jó hosszú kezekkel, lábakkal, meg cumi. A lányomnak egy cumi a szájában volt, kettő a kezében. A kisfiamnak egy textilpelenkája van, azt gyürködi:)na meg a cumi...

Mindegyik már pár hónapos korában kattant rá a kedvencre.:)

2010. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira szereti,vegyél egy ugyan olyant és cseréld ki üresre,mikor már nem iszik.

a nagy fiam,anno semmi ilyent nem fogadott el.olyan 7-8hónaposan kapott egy kb 40cméteres (micimackós) tigrist,és azzal aludt el.Vagyis azt adtam neki,akkor mikor már elszenderedett.

most a 3hónapos kicsim a kezdetektől egy pelust "használ" azt morzsolgatja az egyik kezével,és alá is képes bújni,a másikkal meg egy szép élénk zöld békás morzsolgatókendőt

2010. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vittuk mindenhova magunkkal.babakocsiban is mindig nala volt es itthon is.Olvastam, hogy kell egy "barat" akihez ragaszkodhat.Ez egy nagyon puha es kis kedves jatek.Ugy gondoltam ez jo lesz "best friend"-nek :)(angliaban elunk es mindig mondja a vedono, hogy legyen egy jo baratja)

Azota nagyon szereti.

Het elejen elhagytuk :( Este volt nagy siras....nem volt meg macko koma....reggel bejartam a kornyeket es egy gyorsetterem keritesere volt felteve az utcank vegen.

Megkonnyebbultem ahogy meglett.

Macko vett egy forro furdot a mosogepben es megint egyutt alszanak :)

2010. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Cumizik az én babám is, próbálok egy pelenkát a kezéhez tenni általában, de nem nagyon fogja meg, csak a cumisüveg után nyúlkál.

Állítólag nekem sem volt, megkérdeztem anyukámat.

2010. aug. 27. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is mindig cumisüveggel alszik el. Magam mellé fektetem és iszik vizet a cumisüvegből egyszer csak elalszik!NAgyon rég már így alszik el!Mikor félálomban van akkor kicserélem a cumisüveget cumira és elalszik :)!Sosem aludt el szinte a plüseeivel pedig 3-4-el alszik!
2010. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves a lányom, és mostanában vettem észre rajta, hogy alig várja, hogy betakarjam, és megfoghassa a takarója szélét.
2010. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam már egész picinek kapott egy pár morzsolgató kendőt, de csak kb. 8 hónapos korára lett az egyik nagy kedvence, egy beauty baby márkájú, kutyus feje van, Müllerben lehet kapni. Már vennem kellett belőle még egyet, mert a sarkát állandóan összenyálazta, és így felváltva ki tudom mosni. Előtte egyébként az volt a mániája, hogy a textilpelust, ami a feje alatt volt, össze-vissza gyűrkézte.
2010. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!