Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem akar enni?

Más babája sem akar enni?

Figyelt kérdés

Lányom 11 hónapos és már lassan egy hete nem igazán akar enni. Reggel és este a tápszerét nagy nehezen, de megeszi, viszont az ebéd és uzsonna kínszenvedés. 4-5 kanál után löki el a kezem és nem hajlandó többet elfogadni, engem meg már a güta megüt, hogy nem eszik.

Most jön a hatodik foga, biztos ez is benne van. Ha nagyon nyügös akkor kap nurofen szirupot, de ez nem jellemző. Mit csináljak hogy egyen? Inni rengeteget iszik van hogy 2 litert is megiszik, de félek, hogy valami baja lesz, hogy nem eszik.


2009. júl. 23. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lánykám tegnap volt nagyon étvágytalan,de mára helyre állt a rend.

Ha iszik akkor nagy baj nem lehet,de ha sokáig enn áll ez a helyzet érdemes lenne megnézetni orvossal.

2009. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam. Egy hónapja kezdtük az anyatej mellé a kóstolgatást, már egész jó adagokat megevett, de az elmúlt egy hétben alig evett valamit. Nem is hízott, csak 10 dkg-t 2 hét alatt, bár most rengeteget mozog, már felül egyedül, hempereg, kúszik folyamatosan. De a nagy meleg miatt az étvágya egyelőre nem a legjobb neki sem.
2009. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is kevesebbet eszik,neki is jön a foga.Nálunk a vacsi egy rémálom,nem eszi meg a tápit,így fürdés előtt kap tejpépet és lefekvés előtt iszik még kb.30ml tápit,hát ez van,hogy meddig tart majd meglátjuk.Az éjszakát végigalussza,éhesnek nem éhes.

Üdv.11hós manó anyuja

2009. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 14 hósak vagyunk, és nálunk is kínszenvedés az evés. Ez lehet a meleg és a foga miatt is. Elvittem gy.orvoshoz is, és nem talált semmi baját. Azt mondta, hogy arra figyeljek, hogy sokat igyon (na ezzel nálunk sincs gond, majd megjön az étvágya, ha hűvösebb lesz, vagy ha kibújik a foga. Akkor megnyugodtam, de ettől függetlenül minden etetésnél görcsbe rándul a gyomrom mikor nem eszik!
2009. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is beszéltem az orvossal, de ö azt mondta, hogy valószinüleg azért sem akar enni mert sokat adok neki inni. De én ebben a nagy melegben nem akarom szomjaztatni, mert félek hogy kiszárad.
2009. júl. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!