Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak sem akar enni a babája?...

Másnak sem akar enni a babája? 15 hónapos a lányom alig evett ma valamit!

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de már 1-2 hete. 17 hós a kisfiam. Pár napig alig eszik, aztán 1 nap eszik, aztán megint pár napig nem nagyon.
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nem .

az én lányom ma éppen 16 hónapos

de ő is ezt csinálja

a melegtől de, annál többet iszik !

2011. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én fiam 17 hónapos és Ő sem eszik 1-2 hete. Majd kibújt két foga és akkor 3-4 napig megint ette szépen a főzeléket. De két napja megint csak kenyér és gyümölcs (persze meg tej, reggel este).

2011. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kislanyom januartol juniusig alaig evett :s

jo sulyban van (nem kover, de nem is nagyon kis torekeny)

szinte semmi nem evett meg ami nem pepes, mert jonnek a fogai.Azota kijott 2 szemfoga es 2 ragofoga ami nagyon-nagyon megviselte, de mar ujra evett.Most megint fogzik es megint alig eszik.

MAr a vedonok tudjak, hogy gyomorideggel megyek meretni....

naturjoghurt hutohidegen amit mindig elfogad, mert jol esik az inyenek

otthon valoszinuleg a meleg miatt nem esznek most a babak ami normalis :) lenyeg a sok folyadek (lehetoleg viz)

2011. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekem rossz evő. A most 4,5 éves nagyfiam már megedzett ezen a téren, úgyhogy ha a másfél évesem nem eszik, már nem görcsölök rajta. Az első gyereknél rengeteget foglalkoztam ezzel a témával, és szinte mindent elkövettem, hogy egyen, teljesen feleslegesen.

Mindkét gyerekem vékony testalkat (nem csontsovány)és a testsúlyuk 2-3 kg-val mindig elmarad az átlagtól.

Az biztos, hogy a fogzás és a meleg együtt a legjobb étvágyrontók egy pici gyereknél.

Náluk a tegnapi menü mindkét lurkónál: 1 kifli (kicsinek csak fél db) és 1-2 vékony szelet görögdinnye + sok víz. Azért ez már extrém eset, máskor általában ennél valamivel többet szoktak enni, szerencsére, mert különben tényleg "elfogynának" a drágáim.

Az egyébként nálunk is megy, hogy hosszabb nem evős időszakot követ egy-két falós nap, aztán megint nem eszik egy darabig. Biztatásul mondom, hogy ez majd javulni fog idővel. A nagyobbiknál már sokkal kevesebb a nem evős nap, és többször eszik jól.

2011. júl. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én lányom is 16 hónapos, de szinte egész nap csak gyümölcsöt és zsemlét eszik. Tegnap megevett egy szelet sajtot is magába :D. Főzeléket már napok, vagy hetek óta nem. Rengeteg kaját kidobtam már.....De van mindig egy-egy nap, amikor eszik húst, zöldséges rizst, egy kis levest zöldséggel.
2011. júl. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!