Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék régi (nagyon régi)...

Hol tudnék régi (nagyon régi) babakocsit venni jó állapotban?

Figyelt kérdés

Kb. ilyenre gondolok: [link]

Meg vagyok bolondulva az ilyen régies babaholmikért, de egyszerűen nem találok jó állapotú "oldtimer" babakocsit.


2008. máj. 10. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, az egy link, tessék bemásolni, és akkor működik, sajnos kérdésbe nem lehet linket tenni.
2008. máj. 10. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán vidéki használtcikk-piacon érdemes megnézni, vagy esetleg adj fel egy hirdetést a neten, hogy ilyet keresel. Csak akad még valaki, akinek van! Sok sikert hozzá!
2008. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nézd meg ezt.

[link]

2008. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj!!! Ezer bocs. Ez játék babakocsi.:((((
2008. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az ebay-en veszek sokmindent, mert szinte nincs olyan, amit ne lehetne megkapni, sokszor nagyon olcsón. Ez olyan mint a Vatera, csak széleskörübb. Ha gondolod, segítek keresni, ha be mered úgy vállalni, hogy csak képen látod azt amit megveszel. Döntsd el, és írj privit! De nemcsak babakocsik vannak, hanem olyan böcsőszerűk is, ami olyasmi alakú mint egy babakocsi, csak fekhelynek szolgál, nem tologatni...

Addig is becsatolok pár babakocsit, amit hirtelen találtam, az árak nagyon különbözőek tudnak lenni,van amire licitálni kell, van ami fixáras:

[link]


[link]


[link]


[link]


ilyesmire gondoltam, ami nem babakocsi, hanem fekvőhely ágy helyett, olyasmi mint a bölcső:


[link]

2008. máj. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem van fából készült babakocsim nagyon régi több mint 100 éves ha érdekli ezen a számon lehet elérni:06/202553846
2008. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!