Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit használtok?...

Milyen babakocsit használtok? Nincs valakinek eladó, háromfunkciós, jón állapotban lévő kocsija kedvező áron?

Figyelt kérdés
A 25. hétben vagyok. most keresünk babakocsit. Tanácstalan vagyok kicsit, hogy milyet érdemes venni.
2009. ápr. 14. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 funkciós van,mózes rész,bébihordozó és sport rész,Pierre Cardin fekete-narancs színű!Lehet h eladnánk kb 70ezer ft-ért!Ha gondolod!

Mi kislánynak használtuk!Mind a 3 részt rá lehet rakni a kerék részre!Stabil és nagyon jó!Mi szerettük!

2009. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondold át hogy hová fogod használni. Köves úton, betonon, lépcsőn, autóban, buszon stb. Könnyen összecsukható legyen vagy nagy masszív. Sok helyen árulnak használtan is pl teszvesz és társai. Nézz szét ott! Kellemes babavárást addig is!
2009. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Az 1. válaszolónak (Pierre Cardin):

Tudnál esetleg képeket küldeni nekem a kocsiról?

( aanni@freemail.hu )


Köszi!

Anna

2009. ápr. 14. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldök persze,csak még meg kell csinálni!Lehet h délután már át tudom küldeni!
2009. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Ha megvan, kérlek küldd el a pontos típusát is!

Köszi!

2009. ápr. 14. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szia!

Nekem ez van eladó, nagyon jó, mindenhol elmegy.

2009. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a link ahol meg tudod nézni,orange színben!De ha kell azért küldök képet!Mi 70-ért vettük de az árat megbeszélhetjük!

2009. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk felfujható és kivehető kerekű babakocsink van, az első kereke bolygósítható, ez nagyon fontos volt a választásnál, mert ha már nagyobb lesz a baba súlya, akkor könnyebb vele menni. Van egy mózeskosár és egy sportkocsis rész is hozzá. Ami nem igazán jó benne, h nem lehet fordítani a menetirányt, ez néha hiányzik. Mielőtt használt babakocsit vennél, érdemes megnézzni Bp.-en a Lehel téri templom mellett van egy babakocsidiszkont, mi is ott vettük a babakocsit, olcsóbb mint a többi bababolt, és nagy a választék is.
2009. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Pierre Cardinos vagyok:)

Szeptemberig garanciás is a babakocsi!

Szintén bolygosítható és felfújható kerekű!A mózest nem de a többi részt lehet minden2 irányba tenni!

Amúgy Veszprém megyeiek vagyunk!De megoldható minden!:)

Van másik sportkocsink mert nekünk már csak az kell és mindenképp eladnánk!

2009. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

PC babakocsit már kapsz 68e -ért újonnan,garanciával.

Egyébként lutri,mert sok pc-babakocsi hibás- nyikorognak a kerekei egy idő után és kiesik.Sokat vissznek vissza a boltokba javításra.

Nézd meg a Titi Triton kocsikat,ugyan az a funkciója mint a PC-nek,csak jóval olcsóbb :))

És strapabíróbb!!!

2009. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!