Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért és hol tudnék...

Mennyiért és hol tudnék használtan ilyen babakocsit venni jó állapotban? Újonnan kb mennyi lehet?

Figyelt kérdés

[link]

ugyan ilyen babakocsira gondoltam mindenféleképp rózsaszinben az nem számit sötét vagy világos.:)


2010. júl. 18. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem konkrét babakocsi, ez egy babyhordozó vázon val.sz. van hozzá még mózes meg sportrész.


Itt is van: [link]

2010. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz szét a linkek között, 65-85 között láttam újként, illetve egy alig használtat 55.000,- Ft-ért. Nekem van némi fenntartásom a PC kocsikkal amióta láttam, hogy a barátnőm egy éves lánya teljes téli menetfelszerelésben nem fért el benne, illetve mástól is hallottam, hogy az átlagnál rövidebbek és szűkebbek ezek a kocsik.

2010. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a pc-k elég szűk kocsik, a hordozó meg sztm annyira nem jó, mert amíg pici, nem jó a babának, addig a mózes részt érdemes használni (mert víszintes), ha meg már nagyobb, akkor a sport-ot, hordozó max 4 hós kortól kocsiban utazáshoz való sztm.
2010. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikorra kellene?Nekem van egy ilyen: [link]
2010. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát majd párhónap múlva gondoltam csak a vásárlást:)de újszülött kortól kéne:)
2010. júl. 19. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!