Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a babájáról csupasz képeket tesz fel egy közösségi portálra?

Figyelt kérdés

Nekem annyira bántja a szemem! Csak én vagyok ilyen prűd? És mi van, ha pedofilok nézik? :-( Nekem ez babánál is annyira intim!

Írjátok már le a véleményeteket, de légyszi ne "bántsuk" már egymást!


2009. júl. 22. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én teljesen csupi képet nem raknék fel, max. olyat amin pelusba van. De ha más pakolássza engem végülis nem érdekel. Ő tudja.
2009. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen ide jutottunk!

A sok aberrált idióta miatt!

Anno mi a tabló képünket úgy csináltuk ,hogy a tabló kép mellé odaraktuk a bébi képeinket is ,és bizony volt egy pár jó magam is aki csupasz képet rakott fel!

Ez 10X éve senkinek nem bántotta a szemét!

Igen van fönt egy fürcsis kép a babáról,de az albumot csak az ismerőseim látják!

2009. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Utcán, strandon is nézik. Nem lehet mindig erre gondolni. Szerintem mindenki maga dönti el, én inkább a babám "személyiségi jogai" miatt nem tennék fel, ha érted.
2009. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Én csináltam egy csomó pucér fényképet a kisfiamról, de csak családi "használatra". Azok még az albumba sem kerülnek bele.

Ezt én nem tartom prűdségnek.

Közösségi oldalon én is félnék attól, hogy pedofil nézegetné a kisbabámat.

2009. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én biztos nem raknék fel olyat, ahol minden látszik! Megpróbálok arra figyelni, hogy "véletlenül" mindig el legyen takarva a kis puncija. Nem égetem a gyerekemet még akkor sem, ha még kicsi! :DD
2009. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, én vagyok nagyon bizalmatlan, de én SEMMILYEN családi fotót (még személyes fotót sem!) teszek ki sehová a netre sem magamról, sem a családomról!!!


Én úgy gondolom, hogy a családi fotóink csak ránk tartoznak, mást úgysem érdekelnek, akkor minek tegyem fel?


Hozzá teszem, hogy már legalább 10 éve internetezem.


Évekig a Nők Lapja Cafe Fórumon voltam és ott elég sokan kiteszik az egész családjukat a bemutatkozó oldalukra...

Na, ott naponta tapasztaltam, hogy aki nem szimpatikus beírást tett egy topicban, arra 3-4 csaj "rászállt" és jól kigúnyolták a családi fotóit, családját, gyerekeit, minden információba belekötöttek, ami ott ki volt téve.


Én nagyon nem szeretném, ha pl. a gyerekeim fotóit rosszindulatú emberek nézegetnék! Mindenbe bele lehet kötni...


Amúgy az nem zavar, ha más kiteszi a fotóit : mindenki azt csinál, amit akar! Csak én soha nem fogok családi fotókat kitenni. :D


----------------


Magam részéről azt sem értem : miért jó az sokaknak, ha az egész életüket kiteszik az IWIW-re?

Aki rendszeresen benéz a profiljukba, az mindent pontosan tud róluk. Mikor és hol nyaraltak, kik voltak ott a szülinapjukon, éppen hol dolgoznak/nem dolgoznak, ki az új barát, mikor házasodtak össze és mi volt az esküvői vacsorán, a kitett telefonszámokról, lakcímekről már nem is beszélve... :-P


Miért jó ez???


Én nem szeretném, ha boldog-boldogtalan, barátom és ellenségem, mindenki tudjon minden lépésemről!

2009. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Akkor egyedül vagyok azzal, hogy szerintem ez az élet legtermészetesebb dolga. Így születünk, meztelenül, és nincs ebben semmi probléma. Miért baj az , ha egy picibaba meztelen? És miért baj, ha ezt más is látja? Nekem csak az jut eszembe róla, hogy de édes:-)

És ha pedofil néz mi van? Nézze, ha ez bodloggá teszi...ÉS így van strandon is meztelen, sőt, nemrég votlunk és még tizenévesek is meztelenkedtek, már nőtt a csaj cicije-na ez már nekem sem teszik.

2 évesen még édes meztelenül utána már nem...

Nyilván a gyerekemről is csak iylen pici korban teszek fel meztelen képet, hadd lássa a család is, akik messze vannak . Később nem fogok.

2009. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is bántja a szememet pedig 3 kisgyerekem van.Még a strandon is,mert egy kis bugyit el tud viselni akár milyen meleg van.Én nem tennék fel meztelen képet a gyerekeimről sehová,és strandon sem engedném meztelenül lenni.A lányaim 1-3,5 évesek imádják a fürdőruhát,olyan édeseket lehet kapni nagyon tetszenek maguknak benne.Szerintem ez sokkal édesebb mint csupaszon lenni.Így születünk az biztos,de azért ha társaságba megyünk csak felöltözünk.
2009. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem teszek ki közösségi portálra ilyen képeket, mert nem is csinálok a gyerekeimről csupasz fotokat. Igaz, hogy a legkisebb még csak 7 hetes, de nem hiszem hogy pár év múlva örülne neki, ha az egész család az ő nunis képét nézegetné.
2009. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erovel karantenba lehetne tenni a gyereket, mert ugye pedofilok nem csak a kozossegi oldalakon vannak. Sokszor kozeli csaladtagok, baratok kozul kerulnek ki. Nem lehet mindenkitol es mindentol elszigetelni a gyereket. A pedofilok nem a kozossegi oldalakon fognak meztelen babak utan kutatni. Megvannak mar a bevallt oldalaik. En is termeszetesnek veszem egy meztelen kisbaba latvanyat. Csinaltam is furdes utani kepeket a picirol. Imadom rajta a hurkait, a popsijat is. Orulok, h megorizhetem ezeket a kepeket, olyan gyorsan elrepulnek ezek az idok!
2009. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!