Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha álltok a zebránál a babakoc...

Ha álltok a zebránál a babakocsival, meg szoktak állni, elengednek? Mi erről a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Én az előbb majdnem 10 percet álltam a zebránál babakocsival, a tűző napon mire át tudtam menni a 4 sávos úton, zebra sehol nincs 1 km-en belül, de senki sem engedett át.
2009. júl. 22. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 8-szor átengednek a zebrán. De mindig megvárom hogy megálljanak, inkább álljak ott 10 percet. Bár volt hogy lámpás zebránál nekem zöld volt, már éppen mentem át a babakocsival erre egy klimaxos idősebb nő vígan jön a kis pözsójával, mindenhova nézett csak előre nem. Majdnem elütött. Legszívesebben kirángattam volna a kocsiból a hajánál fogva... nem úszta volna meg szárazon az biztos.
2009. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a szomorú tapasztalatom, hogy a NŐK szinte SOHA NEM ÁLLNAK MEG.


Volt olyan, hogy egy ANYUKA majdnem elcsapott.

Hátul ült két lurkó gyerekülésben.


Én nagyon ki vagyok akadva a nők vezetési stílusa miatt, mióta babám van.

Szomorú, de tény.

Sokkal TÖBB nőt látok telefonálni vezetés közben, sokkal több nő figyelmetlen, mint ahány férfi.

2009. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ma olyan történt velem mint még soha. Úgy fel vagyok háborodva, hogy szóhoz se jutottam, leléptünk az úttestre, és egy rendőrautó jött, ahelyett hogy lassított volna, gyorsítani kezdett. Azt hittem a guta megüt. Még a többi járókelő is meg volt lepődve, hogy az embernek szinte futnia kell babakocsival :(( Múltkor meg a kereszteződésbe betolatott egy rendőr, és majdnem elütött minket, akik szabályosan mentünk át az úton. Elintézte akkor egy "bocsival"...
2009. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon-nagyon ritkán, kb. 10-ből 1.


És ami felháborít, hogy a női vezetők a legrosszabbak, ők sose állnak meg, ha véletlenül átenged valaki, az tuti férfi, a nők még inkább a gázt nyomják, nehogy le merjek lépni a kocsival (nem is merek), úgy mennek át előttem, mintha ott se lennék.


Nekem anyukám nagyon bátor, ha vele sétálunk, nem egyszer megcsinálta, hogy lelépett az autó elé, fékcsikorgatva meg is állt :) utána mehettem én is a babakocsival. (csak olyan esetben lép le, ha látja, hogy még messze van az autó, de látszik hogy gyorsít, és nem akar megállni)

2009. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
mA majdnem kivasalt egy x5- ös fekete bömös, kopasszal a kormànynál, telefonált. 4sávoson kell átmennem a kicsivel , zebra van de lámpa nincs. Az volt a gond hogy a szélső sávban megállt az ipse, hogy átengedjen, de a belső sávban robogó kopasz alig tudott megállni...a káromkodásomat leolvasta a számról, majd lehuzta az ablakot és mondott egy-két szèp szót...mèg neki állt feljebb! Köcsög görény! Megijedtem na.
2009. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha nem túl gyorsan jön az autó, én mindig bemosolygok a sofőrre. (bár gondolom a 4 sávoson száguldanak)

100%-osan bejött edig. :)

2009. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!