Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes babám nappal két...

Egy hetes babám nappal két óránként szopcsizik éjjel viszont egyszer ébred. Akkor végig alszik 4-5 órát. Nem baj ha nem ébresztem fel ugye?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Az én csöppségem (3 hetes) fordítva csinálja, éjszaka 2,5 óránként szopizik, nappal ritkábban igényli. Minden baba más igényekkel rendelkezik. Az biztos, hogy jelez, ha baj van, ha éhes.
2008. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Deh baj.Akkor egyen amikor neki jó.

Pl ismerősömék meglátogattak minket,8 hetes a fiuk,és kint voltunk a jó levegőn.Több mint egy órával aludt többet a gyermek,mint rendesen otthon szokott.Sokan cserélnének veled akár csak egy éjszakára is,hogy végre pihenhessenek kicsit.

2008. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam is pont igy csinál nappal 2-4óra közt eszik éjjel egyszer ébred.Én is meg voltam elöször ilyedve de tegnap töltötte be a 3hetet és már fél kg.hízott,nőtt is kiegyensulyozott jó kisfiú.Ha kevés volna neki jelezne ne ébreszd fel.
2008. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is ellene vagyok az ébresztgetésnek úgy gondolom felébred ha éhes.Már a kórházban sem örültem amikor szóltak h ébresszem a picurt. És igen nagyon örülök,hogy ilyen nyugodt baba,nem igazán szeretném ezt megpiszkálni.
2008. máj. 10. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy felébreszd! Nappal behozza az éjszaki sok alvást :) Az enyém is ilyen volt, 5 hetesen már 8 órát is aludt egyfolytában!
2008. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!