Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki használ pórázt ha...

Van aki használ pórázt ha gyermekével sétálni megy?

Figyelt kérdés

[link]


Oké, itt kengyelnek hívják, de azért póráz, nem? Miért és mire jó ez?


2009. júl. 22. 13:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem apukám, ha nem akartam fogni a kezét, akkor a ruhámat fogta hátul, nem nagyon élveztem azt sem.

Szerintem megalázó ez a módszer. Nem kell lehajolni a kicsihez, ha a kezét fogod. Próbáltam már. De ha kell én inkább hajolok és sasolok ezerrel, csak ne kelljen ilyet használnom.

Persze a hármasiker azért elég meggyőző érv lenne. Dehát ez is csak szokás ás kultúra kérdése.

2009. júl. 22. 17:27
 12/14 anonim ***** válasza:
aztán majd jó fájni fog a derekad a sok hajolgatástól. Nekem se tetszik ez a póráz nem is akarnék ilyet, én pórázon kutyát sétáltatok...de tényleg csak abból a szempontból jó, hogy megkíméld a derekad és a gyerek kicsit szabadabban érezze magát, de nekem sem tetszik. (első válaszoló voltam)
2009. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem értem mitől érezné magát szabadabban, ha oda van közözve az anyjához és ő szabályozza a mozgását. Mert gondolom, ha amúgy is utánna akar menni az ember, ahhoz nem kell kengyel. Szabadon akkor érzi magát, ha megbízol benne és elengeded a kezét amikor lehet. Akkor ő is megbízik benned és megfogja a kezed, ha kéred, mert pl. tömegvan, át kell menni az úton stb...

Amúgy én arra gondoltam, hogy esetleg azért jó, mert meg lehet akadályozni vele, hogy a pici nagyot essen, de ezt senki sem írta.

2009. júl. 22. 21:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megalázó, biztosan nem használnám.
2009. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!