Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki használ pórázt ha...

Van aki használ pórázt ha gyermekével sétálni megy?

Figyelt kérdés

[link]


Oké, itt kengyelnek hívják, de azért póráz, nem? Miért és mire jó ez?


2009. júl. 22. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Én láttam ilyet. szerintem nagyon praktikus, mivel nem kell hajolgatni, hogy megfogd a kezét és görnyedt háttal sétáltatod. szerintem nagyon jó ez a póráz. Megkíméled a derekadat is vele:)
2009. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Jaj, ne! Sikoltok!
2009. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem spec nem tetszik! Ez az a "ketyere" amit azért találtak ki, hogy a "hülye" szülő, ha még nem költött eleget a gyerekére, ezt is megvegye! De pl. Amerikában sokan használják, hogy a gyerek el ne tűnjön vagy elkallódjon. Ott esetleg praktikus ilyen szempontból.:-((
2009. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Az egyik ismerősömnek van ilyen. Ők azért vették, mert a kisfia nem szereti, ha fogják a kezét. Így könnyebb vele sétálni az utcán. Vagy ha például egy rendezvényre mennek, akkor is jó, mert a kicsi szabadabban mozog és mégis ő irányít. Szerintem hasznos, csak nálunk nincs múltja. Persze csak olyan babáknak akik már önállóan mennek. :)
2009. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
1 gyereknél nem látom értelmét, de láttam már hasonlót hármas ikrekkel. Na ott meg lehet érteni, anyukának ugye nincs 3 keze:)
2009. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Húúú...én még nem láttam ilyet,de nagyon sz.rul néz ki.

Hogy néznek már ki azon a képen?Jézusom...hova jut a világ...

2009. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
szerintem jó dolog, a gyereknek nem kell az égbe emelni a kezét és anya sem görnyed le hozzá, nem tud elveszni, biztonságos, én szivesen vennék majd de nem merek pont azért mert sokan gondolják azt mint ti és nem szeretném ha folyton néznének az utcán
2009. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez is egy újabb személyes kontaktust helyettesítő eszköz.

Ennél már csak az volt rosszabb,mikor tavaly láttam egy kisgyereket aki egyedül teniszezett,mert össze volt kötve az ütő a labdával.Nemhogy keresett volna egy pajtást.


:-( ezek olyan emberi közelséget helyettesítő dolgok,és én nagyon haragszom rájuk.Igenis fogja meg a kezét.Az én mamám keze mindig érdes volt,és kemény,sokszor rossz volt,de ma már visszagondolva...bárcsak most is foghatnám...

2009. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem használnám, bár nálunk is évek óta árulják (pl.Kikában) Nekem a kézfogás bevált (és jó érzés is).
2009. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Angliában nagy divat ez, teljesen ledöbbentem tőle.

Nem sok értelmét látom, kicsit visszataszít. Szerencsétlen kisgyereket úgy viszik mint a kutyát.

Sosem fogok ilyet használni.


Hogy mire jó? Ugyanarra mint a jól bevált kézfogás.

2009. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!