Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hője popóban 38,6 fok,...

Babám hője popóban 38,6 fok, várjak vagy adjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Nekünk Nurofen van otthon, a doki 5-től rendel, nincs más tünet, "csak" a láz, 10 hós, s.o.s.! Vagy előbb egy hűtőfürdő?
2009. júl. 22. 11:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A baba sikeresen elaludt, úgyhogy az ilyen paraszt hozzászóló inkább befoghatná a lepcses száját, de tényleg! Annyit törődök a babámmal, hogy enni-inni nincs időm... Mekkora sok bunkó van itt, nem is hiszem el. A sajnálom a babát válaszolónak bocsi, kissé ideges voltam(vagyok), sosem volt még lázas :(
2009. júl. 22. 12:21
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
(én ajánlottam a nappaliban pancsizást)Nyugodj meg, én is ilyen aggódós voltam.Apukám mondta egyszer, mikor nagyon sírtam egy ilyen alkalommal, hogy kislányom, nem kell azt kérdezgetni, hogy Miért pont ő stb. Emberek vagyunk és megbetegszünk. Ezt el kell fogadni, sajnos előbb-utóbb rutinod lesz benne, egy ilyen pici nagyon hamar benyal valamit, illetve hamar felszökik a láza, de ugyanolyan hamar le is megy.De biztos nagyon ügyes leszel és mindent hamar átvészeltek.(egy tipp jóelőre: őszi-téli időkben kerüld a bevásárlóközpontokat, ez sokat segít majd) Jobbulást, Te meg nyugodj meg! :-)
2009. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon rendi vagy, tényleg! Persze, aggódok, hiszen imádom, de tudom, lesznek még betegségek, amúgy ez az első láza 10 hónaposan, úgyhogy rutin az 0 . Köszi még egyszer!
2009. júl. 22. 12:36
 14/26 anonim ***** válasza:
6%

Az szerintem nem bunkóság, ha valaki azt tanácsolja, hogy miért nem vagy inkább a babával. Internetes tanács helyett én kihívtam volna a dokit.

Jobbulást!

2009. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell egyből észt vesztve a dokihoz indulni,szerintem jól tette,hogy itt kért segítséget ezen a téren tapasztaltabb anyukáktól.Ha a babának jó a kedve,akkor érdemes lenne először csak a pancsit,hátha ez is elég.Utána még mindig adhatsz neki gyógyszert.

Nem is értem,hogy lehet ennyi rosszindulatú anyuka itt.Talán túl sokat vannak egyedül?Vagy csak szeretik a másikat ijesztegetni és felelőtlennek nevezni?

Ide mindenki tanácsért fordul,mert a babájának a legjobbat akarja.Ezt minden válaszolónak figyelembe kellene vennie!!!

2009. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
13:03, de, ponthogy nagy bunkóság ilyen választ adni, amúgy ahogy láttam a %-ot, nagyrészt használhatatlan válaszokat ad, van olyan, aki direkt mindehová szemétkedéseket ír és ez meglátszik az értékeléséből. Te se vagy jobb, ahogy látom.
2009. júl. 22. 15:01
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia. Jobban vagytok már?
2009. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%

Köszi kérdező, hogy lebunkóztál, bár nem írtad le konkrétan, kiérezhető.

A lepontozás meg abszolút nem érdekel, egy válasz nem ettől jó vagy rossz.

Egyébként még most is az a véleményem, hogy orvoshoz fordultam volna tanácsért a gépezés helyett.

Remélem ma már jobban van a babád.

2009. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%
Jah... és jobbulást is kívántam... ez is bunkóság mi?
2009. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Mint a pontozásból (nem csak én pontozok) is kiderült, bunkóságokat írtál! A gép előtt azért ültem, hogy infókat gyűjtsek, mivel még sosem volt beteg a babám, ezen kívül a dokit már nem tudtam volna kihívni, telefonon beszéltem vele és ő mondta, hogy menjünk be du. a rendelésre, ennyi, amúgy ilyen duma után nem érdekel, hogy jobbulást kívántál a babámnak!

Amúgy pedig sajna nincs jobban, antibiotikumot kap és kúpokat, lázas... amúgy ha valaki megint beszólna, hogy miért nem törődök inkább vele, közlöm, már elaludt és annyi szabadság nekem is kell az egész napos meg nem állás után, hogy kicsit netezzek, főleg, hogy lassan fel fog ébredni és jön a kúp újra... szóval aki bunkóskodik, az inkább más oldalra menjen, nincs szükség itt az ilyenekre...............

2009. júl. 23. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!