Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hője popóban 38,6 fok,...

Babám hője popóban 38,6 fok, várjak vagy adjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Nekünk Nurofen van otthon, a doki 5-től rendel, nincs más tünet, "csak" a láz, 10 hós, s.o.s.! Vagy előbb egy hűtőfürdő?
2009. júl. 22. 11:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jaaa, és popóban annyi, tehát 38,1!!!
2009. júl. 22. 11:56
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Én adnék neki. Biztos jobban érezné magát.
2009. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Már rég adtam volna neki. Szegényke :(
2009. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%

Mire akarsz még várni? aMíg feljebb megy a láza?

PErsze, hogy adj neki nurophent,és vidd dokihoz, ki tudja mi okozza a lázat!

2009. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
38-nál még nem kell olyan sürgősen lázat csillapítani, nem kell nekiesni a kérdezőnek.Akinek mindig azonnal lenyomják a lázát, az később is lábal ki a betegségből.Mindazonáltal biztos nem túl jó a közérzete, ezért már adhatsz neki, igen.Kis langyos pancsolást is ajánlok egy lavórban a nappali közepén, ha ez megoldható, és hívd fel a gyerekorvost, vigyed e most, vagy figyelgesd e tovább.(ha nem muszáj, nem kell ebben a melegben hurcolni)
2009. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Oké, mondhatnám, hogy köszi a választ, de amilyen stílusban írt az ucsó kettő, hát kösz a segítséget, amúgy hirtelen szökött fel neki a sima hőemelkedésről, amúgy meg nagyon jó kedvű, eszik és mosolyog, úgyhogy nem kell sajnálni a babámat, nagyon jó dolga van, kösz még egyszer :P
2009. júl. 22. 12:03
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó válaszolóval nincs semmi gond. Jót írt.

Egy kis langyos pancsi játékosan és mellé egy kis lázcsillapító(panadol,nurofen,vagy germicid). Tényleg nem jó ebben a melegben lázasan cipelni,ezért jobb lenne ha a doki menne hozzátok.

Jobbulást.

2009. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Igen, ő jót írt, én még előtte írtam, a 2. és főleg a 3. hozzászólónak címeztem!!! Amúgy sem tudnék dokihoz menni most, mert messze van és max. babakocsistul tudom vinni, nincs kocsim, majd ha párom hazajön, elvisz minket.

Amúgy elég szemét dolog, amikor az ember amúgy is szétaggódja az agyát is és ilyen válaszokat kap, szóval aki ír, az előbb gondolkozzon, hogy mit okoz ezzel.

2009. júl. 22. 12:13
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

11.59-es vagyok.

Nem azért sajnálom mert rossz dolga van, félreértesz. Csupán azért, mert valószínű beteg. És semmi rosszindulat nem volt abban, hogy már rég adtam volna neki lázcsillapítót.

De te tudod. Te kérdeztél, én válaszoltam.

Jobbulást a babádnak.

2009. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
Amíg itt aggódsz, törődhetnél a babáddal! Bocs!
2009. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!