Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Husit mikor adjam? Varjak meg?

Husit mikor adjam? Varjak meg?

Figyelt kérdés
6 es fel hos a kislanyom 1 honapja kezdtuk a hozzataplalast meg gyakran visszakoszon az etel a pelusban nem tudom,hogy kezdhetem mar adni neki a husit vagy varjak meg?
2011. okt. 13. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Lassan igen. Kérdés, hogy hol tartotok adagokban, miket eszik már meg?
2011. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat eszik gyumolcsbol es tejberizsbol is de egyre korabban ebred es felek keves mar neki amiket kap.Tapszert is eszik.
2011. okt. 13. 16:30
 3/9 A kérdező kommentje:

Reggel a tapszerevel kezd 240ml

tizorai tejberizs egy kis uveges gyumolcs es aztan meg sir a tapszerert kb 150ml megiszik.

ebedre csak tapszer 240ml

uzsi egy kb 125gramm zoldseg az alap altalaban krumpli vagy edeskrumpli ezekhez szoktam adni az uj zoldsegeket.kb ket orara ra natur joghurtot kap kb 4evokanal mennyiseget.

lefekves elott kozvetlenul tapszer 240ml.

most szeretnem az ebedre tolni a zoldsegeket es uzsira is gyumit fog kapni de akkor mar nem fog annyi tapszert kapni ezert gondoltam a husira.

2011. okt. 13. 16:35
 4/9 anonim válasza:
Próbáld meg úgy,hogy ebédre adj neki zöldséget abba tegyél pár kocka pipimellet (kb.4-5 kis kocka)és eggyütt főzdd meg majd turmixold össze egy kis lével majd utána adj neki (persze csak ha kér )tápszert amennyi jól esik neki.Így szépen lassan elhagyhatjátok a tápszert és akkor ebédre már csak főzeléket kap.Uzsonnára pedig egy kis gyümölcsöt,vacsorára pedig jöhet a tápszer.
2011. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tyű, jó kis beles a kislányod. :)

Én már adnék neki, fiamnak is kb. ennyi idősen adtam. Imádja a csirkét, pulykát.

2011. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 6 és fél hónaposan adtam először csirkemellet a babáimnak, akkor amikor már nem csak gyümölcsöt, hanem krumplit, rizst és répát is kaptak. Aztán két héttel később májat is adtam nekik.
2011. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez sok amit megeszik?Soha nem utasit el kajat inkabb kihanyja!!
2011. okt. 16. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
En mondtam, h beles, de ne vedd rossz néven, en fiam is ilyen. Nem bantasbol mondtam. Minden baba annyit egyen, amennyit kíván.
2011. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem bantasnak kedves elozo!:)Elso baba es mindig felek,hogy tuletetem!2800grammal szuletett es most 8500gramm
2011. okt. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!